SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
ładne stokrotki

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ni chuuvvja nie wygrałem 4 mln niech to szlag hihi

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Właśnie obejrzałem undisputed 3, może być nawet. Dobry dzik z tego Adkinsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
OBELX, wracając do dyskusji o ciosie w kolano; jak najbardziej prawdą jest, że ciężej trafić tak kogoś kto ma dynamiczną pracę nóg, robi zejścia na boki i nie trzyma zbytnio ciężaru na wysuniętej nodze. Ale nie znaczy to, że nie da się go ustrzelić. Da się, ale jest trochę trudniej niż w przypadku kogoś kto podejdzie w całkowitej bocznej i zastygnie nieruchomo. Nawet jak lekko w dość mocno zgięte kolano się oberwie piętą to może zaboleć. Zresztą można czekać na dogodne okazje.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"jak najbardziej prawdą jest, że ciężej trafić tak kogoś kto ma dynamiczną pracę nóg" No Puar widzę że teraz ,skupiłes swoją uwagę na kopnieciach w kolano,no dobra to i ja cos napiszę Imo to jest jedno z najbardziej destrukcyjnych i niszczących kopnięć,tylko Puar,nie kopane tak jak Side Kick,a bardziej coś jak a'la Front Kick(Mae Geri) nawet z palcami odchylonymi do zewnątrz(oczywiscie bite z biodra i piętą)nawet można się delikatnie do tyłu odchylić,jest to dużo stabilniejsze kopnięcie niz Side Kicki i silniejsze,tylko że w ten sposób naprawdę mozna krzywdę komus wyrządzic,poćwicz sobie Puar w ten sposób kopanie(nawet na worku nisko zawieszonym) tylko że to jest naprawdę raczej niebezpieczne kopnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 985
bane158
"jak najbardziej prawdą jest, że ciężej trafić tak kogoś kto ma dynamiczną pracę nóg" No Puar widzę że teraz ,skupiłes swoją uwagę na kopnieciach w kolano,no dobra to i ja cos napiszę Imo to jest jedno z najbardziej destrukcyjnych i niszczących kopnięć,tylko Puar,nie kopane tak jak Side Kick,a bardziej coś jak a'la Front Kick(Mae Geri) nawet z palcami odchylonymi do zewnątrz(oczywiscie bite z biodra i piętą)nawet można się delikatnie do tyłu odchylić,jest to dużo stabilniejsze kopnięcie niz Side Kicki i silniejsze,tylko że w ten sposób naprawdę mozna krzywdę komus wyrządzic,poćwicz sobie Puar w ten sposób kopanie(nawet na worku nisko zawieszonym) tylko że to jest naprawdę raczej niebezpieczne kopnięcie


Fakt nawet lekko, wyrządza dużo szkód.
Mam znajomego który poszedł na jakiś trening sw(niewiem co to było chyba jakieś karate albo coś tradycyjnego w kimonach)
i ćwiczenie polegało na takim własnie kopaniu w trzy miejsca szczękę,korpus i kolano(oczywiście nie dokładnie w te miejsca tylko lekko przed ale wiadomo o co chodzi) coraz to szybciej.Ów osoba z która ćwiczył raz się trochę zagalopowała i kolano trachnęło-konsekwencje nie przyjemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"Ów osoba z która ćwiczył raz się trochę zagalopowała i kolano trachnęło-konsekwencje nie przyjemne." dlatego moim zdaniem przy treningu takich kopnięc powinno być się bardzo ostrożnym, dlatego ja od zawsze wyznaję zasadę:"Dbaj o zdrowię swojego kolegi z treningu,bo to jest kumpel który użycza ci swojego ciała żebys się czegoś nauczył"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Skończcie o tych kolanach, bo od samego czytania czuję jak mi się torebka stawowa wylewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Przyjemna sprawa jak w kolanie nie ma plynu i wszystko tam trze os siebie, gorsze niż acle zj**ane, piękna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Side kicki z przedniej nogi też jak najbardziej działają. Nie bez powodu zwrócili na to uwagę spece od walki wręcz w czasie II wojny światowej, np. Rex Applegate. Bruce też się tym podniecał. Tak samo w savate.

http://homepage.ntlworld.com/jimmy_fatwing/Military/infantry_unarmed1_files/image010.jpg

Tak w ogóle to już nie pierwszy raz o tym piszę :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium