SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kurna, Mike Bernardo wczoraj umarł, Gary Goodridge ma oficjalnie stwierdzoną encefalopatię....

Chvjowa zima dla weteranów.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Strecho, nie pyerdol, proszę. Chisora ośmieszył Heleniusa, a to że przegrał jest dla mnie wałem roku (dużo większym od walki Diablo- Palacios) i pokazuje ile dzisiaj wart są kontakty, promotorzy itp itd.

Chisora pokazał kawał pięknego boksu i obijał Roberta jak chciał. Jak dla mnie to było około 118-110, a może nawet 120-108.

Proponuje obejrzeć walkę, bo była kapitalna, szkoda tylko że ten wał wszystko spyerdolił. Roach, powiedział że takie werdykt to hańba dla boksu.

I jeszcze jedno, z Furym Chisora przegrał, ale każdy widział że z Heleniusem to był inny Chisora. Dużo mniej zalany, lepiej przygotowany, 100 razy lepsza kondycha, większa eksplozywność. Taki trochę Joe Frazier;)

Po porażce z Furym odstawił siłownie i skupił się na dynamice, poza tym zaczął porządnie się przygotowywać.


Imo Kliczko wygra, ale może być fajna walka.






oglądać i nie pyerdolić!

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-02-15 12:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ogladalem na zywo w tv ta walke, wał wałem, ostatnio to tradycja w boksie, chcoiazby pacman to byl rekord. Ale imo za małe doswiadczenie na kliczke, fury sam gada z niechce tera walki z kliczka bo by zarobił ko, wiec chisora dosc odważnie , mnie tam w sumie lotto moze wygrac bedzie ciekawiej w ciezkiej

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to jak możesz pisać, że przegrał, Strecho

Wał Pacmana, to wał w granicach normy. Został nagłośniony bo to Pacman i jego odwieczny rywal. Ale to nie był wałek dorastający do pięt Helenius- Chisora.

Ja tam liczę że chisora urwie jedną rundę Witkowi

Fury to nie dość że Kliczków się boi to nie chcę walczyć z Pricem, niech się schowa. Mam dosyć tych kolosów, co nabijają rekordy tylko i wyłącznie. Wach wygrałby z Furym imo.

Chisora jest efektywny i efektowny. Na Kliczę niestety za kiepski, ale w porównaniu do poprzednich jego rywali naprawdę dobry. Choć Adamek tez się wydawał naprawdę dobry, ale to inna historia


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-02-15 12:53:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bo decyzja ostateczna to decyzja imo jakby nie mowic to PRZEGRAŁ

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przegrał teoretycznie, ok. Tylko co z tego, skoro nawet laik wie o tym, że praktycznie wypunktował aż milo Roberta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawijam na siłke a wy cieplaski spam kończta yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
jo ja tez spadam, dremor jeszcze golota wraca takze wiesz

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A ostatnia Hernandeza z USA? swietna walka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Oczywiście chodzi o USS
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium