SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Znasz chociaż przyczepi mięśni i techniki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Bo ja się dopiero uczę przyczepów I do tego mięśnie po łacinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja miałam lipe na kursie bo nie wymagali od nas łaciny. A że połowa moich znajomych to fizjoterapeuci to teraz dostaje zj**e jak coś mówią łacina a ja "yyyyyyyy że co?"

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wy tu widzę macie podejście do masażu jak stary ginekolog do kuciapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
haha ty lepiej lord powiedz jaki masaż jej robiłes
pewnie masaż gorącym wackiem

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja teraz jestem w szkole 2 letniej i poziom jest calkiem wysoki. 1/3 po pol roku odpadla. Anatomia na wysokim poziomie. W wielu pubilkacjach anglojezycznych jest lacina, wiec akurat przyda sie. Tymbardziej, ze chce isc w tym kierunku, bo juz mam instruktora kulturystyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
hahha Neith
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
eh mnie kusi zrobić licencjata z fizjo:) może na jesieni wkońcu sie zapisze;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No normalny robiłem - plecowy taki, głównie Ja miałem łacinę w LO. Nauczycielka wyglądała jakby mogła się tłuc z godzillą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
tylko z fizjo trzeba chyba pozniej sporo kursow Mckenzie itd, a to tez sporo kosztuje z tego co wiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium