SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Biorąc pod uwagę, że jest przy sianie, nie byl bym taki pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba że ruszy na niego jak dzika bestia obali jakoś i obija frajermana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie w tym rzecz, najmanidło dostanie trochę fufu i sie podłoży, co ma bronić, Honor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ale ten burneika chyba nawet nie bedzie trenowal mma. on cos tam gadal ze bicki musza byc duze. najmano zaliczy pierwsza wygrana w mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tym lepsza komedia będzie w wypadku przegranej kajmana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak przegra to na stos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Studenci to nawet nie przyjda,bo sesja XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Kulej i rodzice go pogłaskają, jakaś głupia cipa przytuli do cyca i za pół roku znowu tego pedzia uslyszymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobry jest Cosmo. Poza tym Sakmongkol młodzieniaszkiem to nie jest i stoczył wiele batalii. On jest chyba niezniszczalny. Szkoda, że dziś znacznie częściej mówi się o na przykład Buakawie, a jego pomija.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Panowie jeśli koksu nie padnie kondycyjnie to zniszczy najmana siłą... Najman jest niby wicemistrzem polski kickboxingu, a low kicki miał takie, że już ja to lepiej wykonuje i pewnie połowa tego forum też ma o tym większe pojęcie... w boksie walczył z największymi ciotami oprócz Wawrzyka i Kosteckiego w 2001 roku i wiadomo jak się skończylo. Jego walki w boksie polegały na bramkarskich cepach gdzie pchał masą do przodu, a Roberta tak nie przepchnie. Oczywiście taktyką na koksa jest danie mu się wystrzelać i stłamsić ale tak jak w walce z Saletą Marcin sam sobie ułoży taktykę. Jestem prawie pewny, że walka skończy się w prawie równie idiotyczny sposób jak z Przemkiem. Nie zdziwie się jak walka zejdzie do parteru i tam rozjuszony Marcin sam założy sobie duszeni:D On pokazał mi, że niemożliwe staje się możliwe... Moj Idol

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium