SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema

Obelix ja ze Szczecina, z Prawobrzeża i JGT to Manieqq jest co już tu nie pisze bo bana ma


Pijaki jedne no tylko chlanie wam w głowie

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-12-20 11:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Co bandyci slychac na okrecie , snieg dzis rano przywital krzyż peka od treningów a tu jeszcze cały tydzien JAZDY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
lol jaka patologia w krakowie ^_^ znajomego znajomego zayebali kosa na rynku lol jakiec spumy . Jeszcze z maczeta chodzili ... no prze d****e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ziomal_krk

Witam cie w rzeczywistosci , w kazdym miescie w kazdym kraju , dobrze ze nie mieszkasz w Somali , tam kilka setek dziennie głow spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
wiem wiem :)
Tylko najbardziej wkurza mnie to ze chodza takie same knypki po 1,65m 50kg wagi i sami szukaja zaczepki a potem wyskakuja ze sprzetem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ziomal_krk

I organy scigania biegaja za nimi a chlopacy moga sobie walowac na boku w spokoju tak to juz jest wszedzie , kilka miesiecy 20 takich knypków z kastetami zrobilo sobie ze mnie worek treningowy i co mialem zrobic , pozbierala mnie karetka wykurowalem sie i zyje dalej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
,,morda nie szklanka ... ,, ale gorzej z tymi maczetami/kosami :)

jakis czas temu była akcja ze w centrum rynku latały typy z maczetami i nikt nic nie zrobil lol , a Tylu podobno tajniakow chodzi po nocach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Tomasz1405
ziomal_krk

Witam cie w rzeczywistosci , w kazdym miescie w kazdym kraju , dobrze ze nie mieszkasz w Somali , tam kilka setek dziennie głow spada



Mylisz się Tomaszu, w Polsce jest tylko jedno takie miasto gdzie nie ma tygodnia by ktoś nie dostał maczetą , lub nożem: KRAKÓW (większości przypadków tego się nie zgłasza, więc usłyszysz tylko jak kogoś zabiją, lub utną mu kikuta - jak temu klientowi agencji towarzyskiej, co nie tak dawno nie chciał zapłacić za dziewczyny)




http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1207417,krakow-bojka-na-maczety-w-after-club-na-slawkowskiej-jedna,id,t.html#25840483fca36939,1,3,5

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1151099,extaza-krakow-6-lat-wiezienia-za-atak-maczeta,id,t.html

http://www.tvn24.pl/1,1717294,druk.html


Zwłaszcza ten dokument robi wrażenie:
http://tvnplayer.pl/seriale-online/superwizjer---kittel-i-jabrzyk-przedstawiaja-odcinki,325/odcinek-931,superwizjer,S00E931,3670.html

Miasto piękne, ale chorzy ludzie tu mieszkają

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2011-12-20 14:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
PanParowka

To naglosnienie danego problemu , u mnie kilka miesiecy temu , znalezli w koszu glowe goscia ( ponac mu ucieli na zabawie ) kilkanascie ulic dalej odemnie , nie bylo w gazecie , kilka lat temu lapali studentow i porywali pozniej zostalo stwierdzone ze to ruskie i byly silne przypuszcenia ze proceder mial na celu handle organami ludzkimi .

Kosa , maczeta codziennie gdzies jest uzywana lub ktos zostanie postrzelony - tylko nie mowi sie o tym publicznie (dla dobra sprawy itd...)

w Krakowie to bylo lub jest nagminne, wiec nie dalo sie tego dłużej ukryć wiec wyszlo do telewizji .

przepraszam za bledy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam, tylko w Szczecinie można sobie w środku dnia w centrum biegać po rondzie i spuścić wpeirdol instruktorowi nauki jazdy który okazał się dorabiającym sobie policjantem



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium