SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Kto ma linka do walki Paula Harrisa? Bo na mma-core jest coś innego pod jej szyldem wrzucone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12581
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ej, co się stało z PanemParówką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A ja wam powiem, że nawet tego tematu o tym super Mr Pudzianowski nie czytałem. Otwarłem i wyszedłem. I nie będę czytał takich pierdół. Wam to samo radzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Pan parówka skończył w hot dogu

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Co to wybory na księcia cieszyńskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
siema
są pogłoski że UFC może zawitać do Polski i jeśli by tak było jak myślcie zakontraktowali by jakiegoś polaka, Soszyński by na pewno wystąpił, ale to trochę tak skromnie jeden.. Co o tym myślicie?

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-01-15 20:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Na pewno nie Mameda. Chłopak w KSW ma jak pączek w maśle, jest gwiazdą z największymi umiejętnościami i dostaje grube pieniądze...Pewnie w UFC dostawałby mniej no i na początku byłby jednym z wielu, traktowany jak porządny średniak. Soszyński na pewno jak nie odejdzie na emeryture, może Materle by chcieli albo Janka ewentualnie Held... Jak ktoś już wspominał, że Grabowski nie ma szans... Dana ze słabo obsadzonej ciężkiej zrobił teraz po rozbiciu Strickeforce bardzo mocną ekipę.

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium