SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ni ma szans, zasięg, wiek, gameplan wszystko za jj, za hendo tylko h-bomb, o ile w ogole by dosi,egnął ;)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
oj to by było piękne, masz soga Deweq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
O ile w walkach Jonesa z Rampagem i Machidą miałem w dupie kto wygra chciałem po prostu zobaczyć dobrą walkę tak tu będę kibicował Hendersonowi fakt na papierze szanse praktycznie żadne, ale Hendo już nie raz udowadniał nam swoją wartość. Wyobraźcie sobie 41 Hendo odbiera pas takiej maszynie jak Jones. OBY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam panowie, jak tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Puar, mam małe pytanko. Był kiedyś taki film w którym grał też Van Damme. Grał w nim złego fightera. Film opowiadał o młodym wojowniku, którego nauczał duch Bruca Lee. Wiesz co to był za film?

Coś mi mówi, że wiesz Czy czasem nie marzysz o tym, żeby i Tobie pokazał się duch Wszechzaj**istego Bruca, Największego Wojownika Wszechświata (zaraz obok Goku i Ricksona)?

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
"Karate Tiger"?
Enediktal, dobrze że umiesz rozśmieszać, ale Bruce nie był tylko aktorem. Jeśli jest inaczej to postaraj się udowodnić.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-08 17:53:10

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Puar - sęk w tym że tylko karierę aktorską i trenerską można udowodnić - tej fajterskiej już nie bardzo

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.filmweb.pl/film/Bez odwrotu-1986-8161
To chyba ten film. Funkcjonuje też właśnie pod nazwą "Karate Tiger".

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nic nie muszę udowadniać. Bruce Lee nie walczył w żadnej poważnej organizacji, nie miał żadnych pasów, jedyne co miał to filmy.

http://www.imdb.com/title/tt0089695/  - wpisałem Karate Tiger w googlach i wyszło to. To ten film.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Co do bruce do polecam parę dokumentów o nim, w nich m.in bolo yeung wypowiada się mowic ze na planie wejscia smoka sparował z nim a ten wytarł nim podłogę, czy prawda czy nie ciezko zweryfikowac ale podobnych wypowiedzi w tych filmach jest sporo

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium