SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kvrwa, człowieku, mówię Ci po raz piąty. To jest w każdej książce medycznej/biologicznej, zamiast robić z siebie błazna weź się za czytanie wreszcie. Ja nic nie ustalam, to co mówie, to fakty, zbadane, potwierdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale co jest w każdej książce? Że Bruce nie mógłby trenować kilku kilku godzin dziennie bez współczesnych koksów? Jakieś ch**owe muszą być te książki, które czytasz.
Jak komuś zależy to da radę. Pamiętam jak Dacheng wklejał artykuł o tym, jak adepci wing chun zapieprzali, żeby chronić to co mieli najcenniejsze, w czasach w których było mniej bezpiecznie niż teraz.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Dlatego ja z Puarem nie dyskutuję, olewam jego zaproszenia do dyskusji. Ograniczam się do kpin i trollingu.

W internetach u oponentów w dyskusji ignorancja + zakuty łeb = frustracja. Dlatego takich nie próbuję przekonywać nawet.

Przecież to jest koleś, co zupełnie niedawno i na serio przekonywal, że Hodżer i Larkin to przyszłość LHW i pogromcy Bonesa. Teraz się tego wypiera, ale wystarczy przejrzeć jego posty.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tej ale o czym wy p******icie , ciezkie treningi pod kung fu a pod mma to inna bajka zupełnie

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Adepci wing chun to pedały i kozoj**cy. Puar udowodnij, że tak nie jest.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ta wypowiedz idealnie pasuje do twojego awka

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Czytałem w pewnym artykule, nie pamiętam kto go napisał, ale to byl wielki azjatycki autorytet w Sztukach Walki, że w wing chun jedną z najważniejszych technik jest masowanie prostaty językiem.

I podobno adepci wing chun trenują to czasem po 27 godzin na dobę przecząc nie tylko prawom biologii, ale i fizyki.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
enediktal, masz soga

W sumie racja, nie ma co dyskutować z mitomanami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zapomniałeś Enediktal dodać, że trzeba dokładnie przejrzeć posty. Gdzieniegdzie pisałem, że Roger czy Larkin już szykują się na pas lhw, gdzieniegdzie, że będzie to można stwierdzić po pokonaniu Mo, czy należą do czołówki.

Dremor - zawodnicy MMA nie zapieprzają codziennie z nie wiadomo jaką harówą, hardkor robią przed walkami. Bruce codziennie, tydzień po tygodniu też na pewno nie robił hardkoru.

Adepci wing chun to pedały i kozoj**cy. Puar udowodnij, że tak nie jest.

Udowodnij, że ty nie jesteś pedałem i kozoj**cą.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Przecież jestem

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium