SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Witam Łobuzy

Dremor - szczerze ci powiem że niewiem jak taki dział mógł sie znaleść na Sportowym forum przeciesz tam wszystkie tematy są albo o typach którzy mają 700 lat , o WTC i teoriach spiskowych . Jednym słowem

" opowieści z krypty opowiada hardcorowy koksu " szkoda ta nawet zaglądać , kiedyś moderator tam chciał wcisnąć że typ ma 700 lat i je same korzonki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jacy z was realiści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A co powiecie o indyjskim pastuchu , któy 70 lat nie spożywa pokarmu i nie pije wody? :D Nawet wojsko go badalo przez 20pare dni i nic nie pił :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
E TAM słabe strecho nie ma to jak żydowowskie CIA opłacane przez bin laden który od wielu lat nie zyje

Jednak trzeba omijać farmakologie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Lisciu20




Chyba jednak spełni się przepowiednia majów o końcu świata:D


Zauważyłem że Najman wypowiada się na początku bardzo pozytywnie o przeciwnikach, podobnie było z Pudzianem a teraz z Burneiką natomiast kiedy jest już po wszystkim i Najman przegrywa to zaczyna się wojna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Problem w tym, że ja już się zaangażowałem w dyskusje, i dopiero później się zorientowałem że ludzie z tego działu są po prostu głupi

I trochę głupio mi się wycofywać, nie odpowiadając na ich posty, ale chyba muszę po prostu zacisnąć zęby i tam nie wchodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9366
Siema





Chlopak ostro trenuje mysle,że jak bardziej sie przyłoży do tych ciężkich treningów to w przyszlosci ma szanse dostac walke z Najmanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
co za dzieciak specjalnej troski

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dremor

1 sie skusilem odpowiedziec wiecej tego nie zrobie

https://www.sfd.pl/250_+lat_Najstarszy_czlowiek_na_swiecie_!!!_Jest_ich_wiecej_-t817508.html

Yoshi87

szkoda slow ( ciezko ta walke nawet okreslic - jesli to walka bedzie , i ze nie wstydza sie tego pokazywac w telewizji ogolno dostepnej ) i to okreslenie hardcorowy koksu debiut w MMA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie gadaj tomasz z przyjemnością obejrzysz to widowisko :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium