SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
lotto to zazwyczaj tylko wsadzanie kasy, rzadko kiedy się wygrywa, a jak się wygrywa to jakieś grosze które nie pokrywają zainwestowanej kasy..
poker to dobra gra, wymaga myślenia, nie liczy się samo szczęście ale też umiejętności.. tylko że trzeba grać z głową żeby nie stracić wszystkiego i w razie porażek się nie pogrążać..

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-01-07 22:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No niby tak, ja wtopilem 3 zł a wygralem dzis 24 hehe, moja ciotka kiedys wtopila 9 zł a trafila piątek cos kolo 7tys, takze mozna cos ugrac za grosze, nalogowo nie gram ;) A co do pokera to uwazajcie bo kiblowac pojdziecie za kase w Pl nielegalne :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja gram na takie stawki, że jak ktoś przegra to nikt nie płacze, a zawsze jest okazja, żeby się spotkać.

Z tą ustawą jest bezsensu. Poker nie jest grą losową, bo w dłuższym okresie i tak wygra osoba z lepszymi umiejętnościami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
od czasu do czasu można puścić kupon, ostatnio w mojej miejscowości ktoś szóstkę trafił ponad 4 miliony..
ustawa do dupy jest.. ponoć sa pogłoski że UE ma uregulować w krajach członkowskich sprawę z pokerem ponoć legalizacja, ale kiedy to będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
p******ić to, że hazard poza kasynem jest w Polsce nielegalny. j**ać PO.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nie można grać, bo przecież podatki nie trafiają do rządu. Za coś trzeba kupić te tablety dla posłów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
tak już jest w naszym kraju niestety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tylko ten pan ma jaja, żeby dążyć do tego, aby w Polsce na prawdę żyło się dobrze.




Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-07 23:15:37

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Wyjątkowo można się zgodzić z Roganem, co do tego:




"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Pytanie do kulturystów o której jecie ostatni posiłek? Pomijając jeszcze białka na noc, typu odżywka, tuńczyk czy twaróg?

Zresztą inaczej w jakich godzinach jecie ostatnie 2 posiłki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium