SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
To fakt, szkoła to jest pikus. Liczą się kursy, które rzeczywiście kosztują fortune. Jak nie fizjo to chociaz sobie zrobie II poziom masażu i potem jakieś specjalnosci;) i zobaczymy jak będzie poźniej;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W przypadku kursow, to nie znam sie na tych poziomach. Ja normalnie bede mial technika. W przyszlosci planuje jeszcze zrobic trenera personalnego i dietetyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Kumpel dzwonil i chyba ide jeszcze pic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Neith tu maż dobrego hip hopa to tańców, a nie jakieś plastikowe i komercyjne lil łejny.




Ja w przyszłości będę walczył w UFC i polował na kolana kopnięciem bocznym.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-02-05 00:13:18

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
ooo to wiem do kogo sie zwróce o pomoc jak przejde wkońcu na weganizm ułożysz mi diete wegańską pod treningi:D:D

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ale ja Puar lubie il łejna za barwe głosu
a do tańczenia to wiadomo że co innego :D

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
To ani jaj, ani ryb ? Ciężko będzie z białkiem w takim razie. Jeśli chodzi o sport to moim zdaniem średni pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Do tańczenia najlepszy jest hewi metal z lat 80'!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Primetime 3 13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ryb już od dawna nie jem. Wiem tylko sport mnie powstrzymuje przed przejściem na weganizm bo bym już dawno to zrobiła. Probowałam sobie sama zrobić diete i była masakra

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium