SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326


Tak poza tym szczerze wam przyznam sie że wraz z wiekiem coraz bardziej mnie bawia tacy bohaterzy którzy kopna sobie lub z nożem pobiegaja i a pozniej pol życia w piwnicy siedza i placza jak to system jest zły , albo jak w teledysku stoi 10 dilerów co rzucaja syta iloscia i placza że za grama ich zamykaja.

a kvvvrwa bylem podobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Tomasz1405



a kvvvrwa bylem podobny


mysle ze odpowiednie organy powinny sie tym zainteresowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"mysle ze odpowiednie organy powinny sie tym zainteresowac"

czym ??? moja 16 - letnia zbuntowana osobowoscia , ty tam lepiej uwazaj zeby na talary cie nie pokroili

obiadek chwile obowiazkow i na trening wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
NO każdy za młodu szalał, chyba normalne ja juz na szczescie wyluzoałem teraz kobieta, spokojne wieczory to jest cos , a nie stanie z bełtem w bramie na mrozie czy w deszczu, zamiast jak kulturalny chlop z winem z kobieta w restauracji :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Strecho Spokój , poza tym udawanie nygusa w tym wieku nie przystoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Niektórym jednak nie przechodzi :D paru moich znajomych 30/35 lat całe zycie wieczna impreza , a na koncie 0zł, nic nie widział i nic nie zobaczy taki w calym swoim marnym zyciu ;(

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strecho ile Ty lat masz bo chyba sie nie chwaliłeś?:D

Tomasz to ja jestem młodszy od Ciebie a ja już jak spojrze na swoją osobe teraz a 4 lata temu to też mega różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ja 1985 rocznik, takze stary zgred jeszcze nie jestem ale po malu juz sie ustatkowuje ;p

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ty raKhu1 tam lepiej opowiadaj jak tam z kobitką

a do tematu SPORT , pasja zainteresowania wpływają pozytywnie na zmiany osobowosci i kształtowanie charakteru .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium