SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
I Ty to mówisz w lutym? Hehehehehe spokojnie, trzeba sie bardzo postarać żeby oj**ać rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
wiem wiem ale u mnie ostatnio coś nie są tacy mili jak na 1 roku, nawet w sekretariacie z mordą każdy na Ciebie jak składasz wnioski o 3 terminy itp. głupie mendy

jutro sanchez ellenberger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Diego !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
B-Real - mnie to w maju czeka. Z jednej strony nie mogę się doczekać żeby mi już to kolano naprawili a z drugiej przy moim opętańczym strachu przed lekarzami wszelakimi czuję lekki dyskomfort...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja czekałem ponad rok na operację, a ogólnie na dobrą diagnozę to jeszcze dłużej. Termin operacji przełożyli mi dzień przxed o 2 tyg później, więc się nie bałem, tylko się cieszyłem, że wreszcie mam to za sobą Teraz muszę mieć sporo cierpliwości i wytrwałości, bo aby szybko wrócić do formy potrzebna jest systematyczna rehabilitacja. Jak masz operacje w maju i nie masz jakiś przeciwwskazań to ćwiczyłbym jak najwięcej te nogi. Jak masz jakieś pytania to wal

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-02-14 17:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dla posiadaczy mniej lub bardziej fikcyjnego facebooka :

Właźcie na główną UFC - jest tam " UFC's Valentines Day"

http://www.facebook.com/UFC?sk=app_344899198875231

Postępując zgodnie z instrukcjami trzeba podać email i dostaje się 3 miesięczny darmowy dostęp do biblioteki itd. UFC.TV

Trzeba mieć konto na ufc.tv rzecz jasna.

Tak jakby ktoś był zainteresowany.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Chopy za 2,5 h ważenie sancheza

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
k***a poszedłem dzisiaj pierwszy raz na publiczną siłkę mówie poprosze karnet na miesiąc a koleś do mnie 250 zł
potem mówi że na pierwszy raz mogę dostać za 150...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ja czekam już też ponad rok a od 4 ortopedów jakich odwiedziłem usłyszałem 3 różne diagnozy. Ćwiczyć mogę właściwie jedynie statycznie (napinanie i rozluźnianie) bo mam cholerną niestabilność i przy jakichkolwiek próbach bardziej zaawansowanych ćwiczeć kolano mi "wypadało" w bok i miałem kilka dni z głowy jeśli chodzi o chodzenie. Orientujesz się ile tak mniej więcej czasu potrzeba żeby odzyskać pełną sprawność? Bo też z różnymi opiniami się spotykałem. I jeszcze jedno - jak sprawa finansowania rehabilitacji? Trzeba z własnej kieszeni czy można coś z NFZ wyciągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jeśli chodzi o powrót do jakiegoś sportu, to myślę, że pół roku to minimum. Jeśli chodzi o NFZ to będę jutro dzwonić, ale znając życie, to pewnie trzeba by było czekać z pół roku. ale nie chce zapeszać. Jutro będę dzwonić, więc jak będę miał jakieś info to dam znać. Tak naprawdę, to rehabilitacja to głównie praca w domu we własnym zakresie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium