SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN ĆWICZEŃ wiek 16 lat waga 60 kg wzrost 175cm na klate biore 60 kg chce wiecej;d

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
witam wszystkich
Jestem nowy na tym forum i chciałbym zeby ktos ułożył mi plan ćwiczen .Mam lat 16 waze 60 kg moj wzrost to około 175cm na klatke biore okolo 60 -62kg troche cwiczylem ale bez planu a teraz chce sie za to wziasc. NIE INTERESUJA MNIE NA RAZIE ODRZYWKI I STERYDY
Chce cwiczyc 2 razy w tygodniu na 4 partie miesni
KLATKA BICEPS TRICEPS I MIĘSNIE BRZUCHA .

joł joł

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
albo bierz się za całe ciało albo nie bierz się za to wo ogóle... bo takie coś jest bez sensu.
nikt za Ciebie planu nie ułoży... poczytaj trochę artykułów na temat treningu i diety-ułóż coś wyślij tu i postaramy się coś pomóc. gotowca

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
a chciałbym zeby znalazła sie tam opcja brania na klatke na skosnej prostej ławeczce drazek tez moze byc bo mam

joł joł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
mając podstawowy sprzęt można ćwiczyć całe ciało zachowując proporcje.
bo uwierz że gdy będziesz ćwiczył tylko wybrane partie nie dojść że nie będzie to ładnie wyglądało to wręcz śmiesznie
proponuję odwiedzić temat https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html poczytać rozpisać coś samemu i dopiero tutaj umieścić do poprawek

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
Adriano897 polecam słownik skoro nie interesuja cie "ODRZYWKI"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
uwielbiam takie tematy:D

znajdz jakies fbw dla ciebie i zacznij cwiczyc cale cialo

odwiedz rowniez dzial odzywianie w celu ulozenia diety,oplaci ci sie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Powiem Ci tak, poczytaj, a potem się odzywaj. A ja chce ćwiczyc łydki i kciuki, jaki plan dla mnie ? Sory za offtopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie ma sprawy .
Czasami trzeba coś dodać od siebie
pozdrawiam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 95
Sfd juz tyle lat a wciaz te same pytania jak wam sie chce nato odpowiadac ? ;)
Mnie jak cos interesuje to staram sie o tym dowiedziec jak najwiecej zeczy, czytam artykułu napisane by uniknąc takiego typu postów.

sory za bałagan klawiatura ekranowa ;)

Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum ludzki nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość.

-Z cyklu 0 sciemy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychowanie fizyczne dalszy ciąg. . .

Następny temat

KONKURS - Do wygrania nowy gainer Iron Horse FULL MASS GAIN 30 + SZEJKER

WHEY premium