SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
dzięki za odp, nie moge się doczekać aż Diaz sklepie GSP
to sie szybko nie doczekasz

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Właźcie na ufc.com fajny hacking.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Danuta się wk***i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Siem ubawiłem, podoba mi sie to społeczeństwo jasnych umysłów, wyłączając dzieciaki, które sie bawią, przypominaja się szepty ludzi pod koniec lat 80 tych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Bas Rutten: "I think Alistair, everything he does is one single shot because he knows he's got that glass jaw as well. He's been knocked out quite a few times in the past, even by Chuck Liddell as well. Every time when he punches, one hand is up. He throws single shots; he doesn't throw combinations. You saw that when he fought [Fabricio] Werdum. Werdum was actually tagging him more than he did to Werdum. I think that Junior dos Santos, with his combinations, his reach, I think he's going to tag him and he's going to throw combos and I think that yeah, he's going to take this fight."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Liddel nie usadzil jednym ciosem Reema o ile dobrze pamiętam, Jak to sie ma do szklanej szczęki? Obecnie nikt tego po za BAdrem a jego siła drastycznie wwzrosła pod rewanż z Reemem, pożyjemy zobaczymy. Śmiałe wnioski wyciąga Bas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
No i poza tym Badr nie znokautowal Reema, po drugim knockdownie sedzia przerwał walke, ale Ali był przytomny i moim zdaniem zdolny do kontynuowania walki. Tak mi się wydaje przynajmniej. Więc bez przesady z tą szklaną szczęką Reema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
http://

tak dla przypomnienia przygód Overeema, zebrane w tym kozackim filmie od GC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Poza tym na ostatnim K-1 przyjmował soczyste ciosy na szczenę i jakoś nie padł.

No, już niedługo UFC i K-1. Mam nadzieję, że Badrowi zachce się pójść do MMA, a Manhoef wygra i wezmą go do UFC. Ale będzie miał cholernie ciężko, nie oszukujmy się.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-23 12:30:02

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko to my będziemy mieli Puar z Toba jakby Melvin w UFC sie znalazł
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium