SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Macierewicza chcą uj**ać mój ulubiony świr polityk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie, kucharz z wykształcenia, dobry rzemieślnik poznał typa osobiście gotował z nim i opowiadał mi potem jaka to lebiega

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2011-12-19 10:37:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Sapp vs Pudziao dobry matchup :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Aha czyli Makłowicz to bardziej spec od jedzenia niż gotowania Więc on jest w sumie jak typowy doktor na politechnice - nic nie umie, ale dobrze udaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
On jest historykiem z wykształcenia, opowiadać umie, pomysł na siebie znalazł, nic do niego nie mam, ale kucharzyć to on nie potrafi przez 10 lat sie nawet kroić nie nauczył.
Pokazuja sceny z korei pn padł dzong il i jakie skecze to ch**, beka w 100 %. Ten kraj jest poj**any przez tą partyjną klike co to trzyma. A ludzie nie mają jaj żeby się zbuntować, ta żółta karność. Brak osobowości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Kurde co się stało z Sappem to ja nie wiem. Wirtuoz z niego nigdy nie był, ale przynajmniej się bił a nie kulił jak jeżozwierz od pierwszego gongu. Koreańce rzeczywiście muszą być bezjajeczni - aż dziw bierze, że to g**** się tam utrzymuje w dzisiejszych czasach w takiej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A to Sapp w ogole cos trenuje czy prosto z planu filmowego czasem wpada do ringu? Te pare wygranych walk to tylko dzieki huraganowemu atakowi/masie/sile na wątłych skosach ;p

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No nie tylko skosach bo z Ernesto Hoostem wygrał, tylko fakt że bić to on sie nie umi, teraz nawet na hgh go nie stać czy inny towar to i wiary w siebie mu brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie no przesadziłem, na początku w k1 dawał rade, ale gdzies od 2005 wszystko przegrane, w mma podobnie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium