SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
z tego co sie orientuje to twarog moze przyczyniac sie do zatrzymywania wody w organizmie, u niektorych do puchniecia. nie wszyscy dobrze toleruja nabial, tak mi sie wydaje.
poza tym w art o odzywianiu szefowej jest informacja o tym, ze nabiam najlepiej ograniczyc do jednej porcji dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Kochane czy pomogłybyście mi z dietką??staram się jakoś logicznie to układać, ale potrzeba mi też opinii jakiejś co do nabiału to nie odczuwam żadnych "skutków ubocznych" spożywania nabiału, wręcz czuję się lżejsza od kiedy jem więcej serków....myślicie, że mogę pozostać przy ok.1 szklance mleka 0,5% i 2 serkach wiejskich??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ogranicz nabiał do 1 porcji dziennie (również ze względu na jakość białka). Mleko... widziałam w dziennikach, że dziewczyny mleko piją, nie zabija
Dorzuć białko, żeby Ci wyszło 150g dziennie, planuj posiłki wcześniej, noś ze sobą pojemniki. Unikniesz wtedy kombinowania co zjeść.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ok tak zrobię dziś za dużo rzeczy miałam ze sobą, żeby jeszcze pojemnik brać a plan był taki że wróce o 11 do domku...życie zaskakuje na każdym kroku

Hmmmm to może jako że został mi jeden posiłek to zmienię serek wiejski na tuńczyka z jajkiem i pomidorkiem...??może być?

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-01-05 17:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dużo to pojęcie względne, zależne od wielkości torby
ale planowanie się przydaje

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ok ok mogłam się jeszcze dociążyć muszę parę rzeczy dopracować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Heja:) podkusiło mnie żeby zobaczyć jakie są efekty mojej pracy niespecjalnie skoncentrowanej na chudnięciu (w sumie dopiero od 3 dni naprawdę myślę co jem)) i nie spodziewałam się takich wyników tylko ten obwód w biuście mi się nie podoba
Waga : 61 61,5 (+0,5)
Obwód w biuście : 96 94 (-0,2)
Obwód pod biustem : 69 70 (+1,0)
Obwód talii w najwęższym miejscu : 69 67 (-2,0)
Obwód na wysokości pępka : 77 73 (-4,0)
Obwód bioder : 98 97 (-1,0)
Obwód uda : 58 57 (-1,0)
Obwód łydki: 37 36 (-1,0)

Ciekawe jak pójdzie dalej przy lepszym jedzonku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Woda leci Co do biustu to wiesz... niestety nie będzie tak, że on będzie wieczny w trakcie odchudzania

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wiem wiem i staram się z tym pogodzić mówisz, że woda leci? ja właśnie od tego miesiąca piję prawie 2 litry wody lub herbat owocowych, wcześniej piłam max. 2 szklanki czegoś poza kawą, bo nie lubię pić....teraz w siebie wmuszałam, żeby chudnięcie nie było spowodowane utratą wody....jadłospis nieco zmieniłam, żeby tych serków tyle nie było i wygląda tak:

8.00 omlet z 2 jajek z papryką i szczypiorkiem
kawa

11.00 sałatka z tuńczyka z pomidorem , jajkiem i pomidorem

14.00 jakieś cudo kurczak w cebulce cynamonowej ( zobaczymy co z tego wyjdzie) z kaszą kus kus

18.00 Kurczak pieczony z kaszą kus kus


20-21 serek wiejski z pomidorem i przyprawami

w międzyczasie przy nauce ok.40 g migdałów


wyszło mi 1780 kcal B-158 T-72 W-155


Jak to wygląda na wasze oko??


ah i nie dodałam że do kurczaka dodałam paprykę, cebulke, por i pomidora

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-01-06 17:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Picie nie ma nic wspólnego ze spadkami obwodów. To są pierwsze objawy czyszczenia michy.

Jest ok jak cudo wyszło?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium