SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961


Wrzucam fotki...może pozwolą one lepiej ocenić moj stan...tylko nie umiem wrzucić 3 w jednym poście :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Fajna sylwetka klepsydry.
Masz skolioze?
Co za gimnastykę robisz w ramach rehabilitacji, cos jeszcze cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hmmm niby skoliozy już nie mam, ale faktycznie na tych zdjęciach ją widać...dobrze, że zwróciłaś moją uwagę na to znów....prze ostatnie 3 miesiące robiłam niewiele ( miałam totalne urwanie głowy w pracy, i siedziałam w niej od świtu do nocy) jedynie zaraz po przebudzeniu leżąc na brzuchu robiłam przeprosty i trochę brzuszków....teraz podjęłam decyzję, że odpuszczam z takim trybem pracy i chcę się wziąć za siebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ah no i od 3 tyg - 3x w tyg jakiś aerobic ( pilates 2 razy w tyg i raz w tyg latino dance) w zeszłym tyg byłam 2 razy na siłowni, 10 min rozgrzewki na orbitreku,potem ćwiczenia na ręce przy malutkim obciązeniu, na nogi z malym obciązeniem i na koniec 15 min orbitrek, w sobotę też byłam, ale nie było trenera, więc żeby nie zrobić nic źle to połaziłam godzinkę na orbitreku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
ładna sylwetka powodzenia trzymam kciuki ;)

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Heja:) właśnie obmyślam plan treningu na jutro i zastanawiam się nad ilością powtórzeń....od jakiej zaczynać?żeby wzmocnić mięśnie...po 15 powtórzeń i 3 serie może być? i czy na wstępie wzmacniać wszystkie partie mięśniowe czy ukierunkować się już na plecy i brzuch ? chciałabym w końcu stworzyć coś z sensem, już mniej więcej ze sprzętem się zapoznałam, więc warto by rozsądnie podejść do treningu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moze moze na poczatek najlepiej 3x15-20 powtorzen na partie miesniowa, 30 sek przerwy miedzy seriami

Np.
dzien 1.
1.wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2. ściąganie drążka górnego do klatki
3. wznosy ramion bokiem siedząc ze sztangielkami (barki)
4. wypychanie suwnicy
5. uginanie nog w leżeniu
6. uginanie ramion ze sztangielkami
7. prostowanie ramion na wyciągu
8. brzuszki na ławce skośnej

Dzien2.
1.wyciskanie sztangi leząc na ławce poziomej
2. przyciąganie draka dolnego do mostka
3. wyciskanie sztangielkę siedząc typu arnoldki
4. prostowanie nog siedzac
5. wznosy tułowia z opadu
6. uginanie młotkowe
7. francuskie jednorącz siedząc
8. wznosy nog w zwisie

Dzien3.
1. rozpietki ze sztangielkami na poziomej ławce
2. rozpietki odwrotne na maszynie
3. podciągnie sztangi wzdłuż tułowia
4. wypady bez obciążenia
5. odwodzenie nogi w tyl
6. uginanie ramion ze suspinacja
7. prostowanie ramienia w podporze
8. brzuszki skośne na lawce skośnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dziękuję Ci bardzo:)zaraz rozpracuję ten plan:) i wdrożę w życie, później wrzucę też przykładowe jedzonko,może ktos pomoże mi ocenić, czy może być, bo chyba redukcja również mi się przyda...mierzyłam dziś poziom tkanki tłuszczowej .....28%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium