SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak bol promieniuje do pośladków, nóg to często kręgosłup jest odpowiedzialny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
no też tak na początku myślałam i się wystraszyłam, ale to był ból taki inny jakiś i po 2 dniach jak ręką odjął...nic nie boli już...to nie był taki ból jak zwykle przy kręgosłupie miałam...to był taki ból jak czasem po złym spaniu wejdzie w szyję...najważniejsze że przeszło totalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Obli melduję, iż dziś kupię piłkę będę szukać do skutku Także będę wdzięczna za wskazówki w kwestii treningu

Nie że czekam na gotowe, tylko nie wiem czy ruszać wg Twojego art czy masz dla mnie coś specjalnego

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-02-22 15:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
specjalne dołożę one sa uzupelniajace, wiec trening z artu jest jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Kurcze tylko ciężarki w domu mam 1,2,5,15 kg, więc będzie pewna rozbieżność w obciążeniu w porównaniu z tym co będę robiła na siłowni....w związku z tym mam pewne pytania
1.Czy te ćwiczenia na piłce wykonywać w dni w które nei idę na siłownię?
2. Czy robić Twój trening dla początkujących z 5 kg ciężarkami? czy miałaś jakiś inny pomysł na to? bo wspominałaś o ćwiczeniach stabilizacyjnych

Piłka kupiona, 55 cm, ładna błękitna

Teraz pora na wypiskę z michy, bo po treningu moge paść do wyra od razu, podam ilości na cały dzień, bo ze względu na pracę zrobiłam dwa wielkie pudła i po prostu jadłam po trochuw postaci 4 posiłków
W pracy:
- pasta jajeczna z 3 jajek całych, 2 białek, szczypiorku i łyżka majonezu wymieszana z łyżeczką jogurtu
- 3 kromki chleba razowego
- 200 g kurczaka,łyżka oliwy z oliwek, 50 g ryżu, ogórek kiszony, pomidor,pekińska
- 2 mleko z kawą ( pobudka 5.30 po tygodniu spania mnie dobiła)
- kiwi

Pozostało do zjedzenia:
- serek wiejski z cynamonem i kilkoma migdałami
- whey

Wyszło:
1783 kcal, B152 T68 W151





Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-02-22 17:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w-wykonuj kiedy masz czas, tak 2 x w tygodniu
- kazde cwiczenie na pilce jest stabilizacyjne wiec o ciezary sie nei martw na poczatku bedziesz sie zastanawiac co zrobic by nie rozbic sobie zebow spadajac z pilki Zacznij od srednio-zaawansowanych.
A dodatkowe cwiczenia wpisze przy okazji, bo musze poopisywac to i owo. w kazdym razie nie sa one skoplikowane generalnei zaczniesz od siedzenie na pilce i trzymania Kegla, pozniej wprawimy pilke w ruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dziękować hehe zobaczymy czy wychlastam sobie ząbki dziś zacznę, współlokatorki nie ma, więc mogę w jej dużym pokoju poćwiczyć siłownia jutro, jutro pokój jest zajęty także dopasowuję się do warunków zewnętrznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Powodzenia, ja dwa razy poszłam na zajęcia fitness na piłkach, i powiem jedno: dla mnie MASAKRA
Umęczyłam się jak diabli żeby na pysk nie lecieć

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wczorajszy trening to była raczej zabawa z piłką i walka o utrzymanie się na niej także chyba na razie potraktuję piłkę jako zabawkę i jak nauczę się utrzymywać stabilnie to zacznę normalniejszy trening ale musze przyznać, że w czasie ćwiczeń faktycznie czuję głębsze mięśnie dziś mam plan pójść na siłownię, jeśli nie podskoczy mi gorączka, bo na razie mam stan podgorączkowy i czuję się średnio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium