SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Tez tak myślę, ale zaczęłam monitoring przedokresowy żeby wiedzieć czy to wzrosty comiesięczne czy tyć zaczynam a baton to był Kinder Maxi King nowy specyfik na wzrost

Fela dupsko ruszone dziś trening mnei zabił, skróciłam czasy między seriami nieco, bo miałam kłopot ze zwiększaniem i najnormalniej się zasapałam rozpiskę wrzucę później neico
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Z dziennika Feli
czemu my lubimy te cholerne słodycze.......albo czemu nei mamy takiej przemiany materii żeby móc je jeść bez konsekwencji

Nie ma bezkarnego jedzenia słodyczy, tak samo można powiedzieć że istnieje bezkarne jedzenie arszeniku, zawsze każdy zapłaci za nadmiarowe jedzenie słodyczy i lekka nadwaga to "małe miki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Czuję się ustawiona do pionu Obli


Pora na spowiedź :

micha

1.placuszki owsiane ( 2 jajka, 50 g płatków, troszkę mleka)
mleko z kawą
twarożek

2.
150 g udźca z indyka
25 g ryżu
250 g brokułów
trochę oleju
soczek Marwit

3.
150 g udźca z indyka
25 g ryżu
250 g brokułów
mleko z kawą

4.
jajko, białko, pomidor, ogórek kiszony
2 x maca razowa
soczek marchewkowy

5. 20 g whey z mlekiem

1784, B149, T71,W142

teraz trening

rozgrzewka 10 min orbitrek



niby szału w obciążeniach nei ma ale przerwy skrócone do minimum, bo mocno się spieszyłam, a też były dzikie tłumy ( jakaś po weekendowa pokuta czy co) i chciałam jak najszybciej stamtąd uciec zasapałam się ostro ...

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-28 19:07:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 8/9/10 x 20

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
mój wydech pod koniec był głośny ... zaczynam mieć chęć sapać jak panowie wokół

zrodziło mi się pytanie właśnie....jutro w treningu mam odwodzenie nogi w tył...jakiś frajer zakosił taśmy i nie ma jak nogi ogarnąć w związku z tym jakim ćwiczeniem to zastąpić?? nożyce??w planie są też wykroki bez obciążenia....

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-28 23:25:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak macie ciezarek na ksotki to mozesz lezac na brzuchu podnosic noge, albo podnoszenie bioder z obciazeniem lezac na lecach, tzn krazek kladziesz na nodze podwinietej a na drugiej podnosisz biodra z lezenia, oczywiscie noga na laweczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Też mam ochotę sapać, parę razy jak byłam sama na siłowni nie musiałam się hamować i faktycznie stękanie pomaga
Ale przy facetach nie mam odwagi.

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-03-29 12:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Obli coś takiego??





tylko jak mam nogę podwinąć, przyciągnąć kolano do brody czy oprzeć stopę o udo nogi opartej o ławkę??bo się umiem sobie tego zwizualizować obciążeń na kostki nei mamy

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-29 14:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak to cwiczenie
tylko rob go jednonoz i poloz sobie na kolanie nogi co masz zgieta krazek jako obciazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ok dzięki Obli coś czuję, że z obciążeniem będzie ogień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium