SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
Ty w ogóle jakieś tłuszcze używasz? 35g to raczej za mało (ja mam 60g, a niektóe dziewczyny widziałam nawet 80g)
Do jajecznicy trochę masła można dodać (tzn. w opcji bezredukcyjnej), do kurczaka z ryżem i brokułów oliwę. + orzechy o których wspomniałaś (byle nie ziemne!)

Z kawą, jak nie chcesz terapii szokowej "od jutra zero kawy", to może spróbuj stopniowo: pij słabszą i z mniejszą ilością "cukru". A jak naprawdę chodzisz na rzęsach to lepiej zacznij się wysypiać (to taka auto-rada, bo ostatnio mam spory deficyt w tym zakresie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
heh no ostatnio nie używałam ani masła, ani oliwy, niczego praktycznie...postawię chyba na orzeszki, żeby mieć przekąskę...z tą kawą to chyba coś z nałogowca mam...niby śpię te 8 godzin, ale jak nie wypiję kawy to nie mogę się ogarnąć...ale masz rację spróbuje małymi kroczkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ajć... Ta dieta to tragedia Głodówka, w dodatku kiepska pod względem składników odżywczych. Widzę tutaj jakieś 1000kcal, z czego aż 40kcal z cukru

Jak kolwiek chcesz poprawić swoją sylwetkę i żyć zdrowo, to pierwsze, co zrobisz, to wywalisz ten cukier. Natychmiast, żadnego ograniczania, leci out.

Następnie poczytaj artykuł obliques:
https://www.sfd.pl/-t585708.html

Tam jest wszystko elagncko napisane odnośnie komponowania posiłków

IMO, redukcja ci nie jest potrzebna, masz bardzo ładną sylwetkę. To, o czym możesz pomyśleć, to rekompozycja, czyli poprawienie jakości ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
hmmm....art Obli czytałam na początku zastanawiania się co z dietą...
mi po podliczeniu wyszło 1500 kcal....więc spory rozjazd nam wyszedł ....wiem, że warzyw powinnam jeść więcej, ale co jeszcze powinnam zmienić, czemu to co wczoraj zjadłam jest tak tragiczne?? pytam bo przewaliłam już trochę tematów tutaj i nie umiem określić czego poza wcześniej wspomnianymi tłuszczami oraz warzywami brakuje....

ajajajaj nawet łyżeczki cukru nie mogę?? nic??masakra jakaś ale miodem zastąpić mogę?

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2010-12-21 17:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8.00:
Kawa z mlekiem (3 łyżeczki kawy, 3 słodziki, prawie cała szklanka mleka )- pewnie lincz się należy za to , ale do odstawienia kawy potrzeba mi jeszcze wiecej samozaparcia, chodzę na rzęsach bez niej
jajecznica z 3 jaj z papryką i szczypiorkiem

//Kawa jest OK, nie wiem czemu tak chcesz się jej pozbyć? Ona przy redukcji działa właśnie dobrze, więc zostaw ją. Tu w zasadzie brakuje Ci zdrowego tłuszczu. Z rana po śniadaniu wypij łyżeczkę tranu i będzie dobry posiłek.

ok.11
serek wiejski z cynamonem i łyżeczką cukru

//Brak warzyw i tłuszczy. Czyli dodaj do tego serka kilka orzechów włoskich i jakąś marchewkę, ogórka... cokolwiek.

ok.14
ok.200g kurczaka duszonego z cebulką, papryką i małą łyżeczką koncentratu pomidorowego
ok.50 g ryżu paraboiled

//Dodaj warzywa i kilka orzechów

17.00
znów kawa
banan

//Po co Ci banan? Co on daje Ci w tym posiłku? Gdzie białko i tłuszcz?

19.00
Brokuły

//To jest żart

21.
serek wiejski z przyprawami

//To może zostać od biedy.
Pamiętaj, że organizm masz odżywiać a nie jeść byle się napchać. Dotyczy to szczególnie posiłków w stylu: banan, brokuły.
Poprawiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Tak jest Morales zastosuję się do cennych rad
Myślałam, że kawa jest niezdrowa stąd moje obawy, ale jestem bardzo zadowolona, że mogę ją pić a co do ilości kcal? to te ok. 1800 może być??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, 1800 może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Podziękowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Witam w Nowym Roku zgodnie z planem zaczynam i proszę o wasze rady temat cukru przetrawiłam i zastąpię miodem "od dziadka"
Mój plan michy na dziś:

1. Jajecznica (2 jajka) + papryka, orzechy włoskie
kawa ( 3 łyżeczki kawy, 3 słodziki, całą szklanka mleka)

2. Twaróg półtłusty 100 g, mała łyżeczka rodzynek, trochę migdałów, łyżeczka miodu

3. Kurczak tikka masala wg przepisu https://www.sfd.pl/kurczak_tikka_masala_lol-t558489.html  z ryżem, do tego ogóras

4.Serek wiejski z cynamonem i orzeszkami

5. Sałatka ze śledzia, pomidorów i pora

wyszło mi 1900 kcal B-159 T-84 W-125

W razie jakiejś tragedii proszę krzyczeć i alarmować będę się grzecznie stosować do rad

Miłego dnia wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ludziska mam do was kolejne pytanie ....przeglądając temat bziubziustrafiłam na hasło, że w pierwszych 4 tyg redukcji polecacie wywalić nabiał...szukałam czegoś więcej na ten temat na forum, ale nic nie wypełniło mojego braku wiedzy na ten temat....dlaczego warto zrezygnować z nabiału?czy tylko ze względu na wzdęcia i samopoczucie??

Plan na dziś:

7.30 jajecznica (3 jajka), papryka, kawa

12.30garść migdałów ( wiem, że to żaden posiłek , ale miałam totalne zawirowanie na uczelni i nie wróciłam do domu na 11 jak planowałam)

14.00 Gołąbki i kawa

podwieczorek - twaróg półtłusty z rodzynkami i orzechami, ogórek

kolacja - serek wiejski z pomidorem i szczypiorkiem

wyszło mi tego ok.1800 kcal B-130g T-85g W- 146g


Dodatkowo w kwestii treningu.... Obliod piątku ruszę z Twoim treningiem...zmieniam siłownię, tam powinno być wszystko co potrzeba, do tego dołączę pilates jeśli nie wyrazisz sprzeciwu

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-01-05 16:33:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium