SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
nooo ja wczoraj padłam na ryjek jak wrociłam,więc coś mi się rypło.....

rozpiętki robiłam ostatnio 8 kg x 14


no i dziewczyny jeśli macie jeszcze jakieś uwagi to krzyczcie głośno , bo nie chcę sobie buby zrobić.....

Obli, mam już piłkę, dziś skończył mi się karnet na siłkę, więc jeśli uważasz, że powinnam tylko z piłką ćwiczyć to daj znaka wtedy odpuszczę kolejny karnet

siłka siłką, spodobała mi się strasznie, ale żebym sobie krzywdy nie zrobiła....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do techniki przysiadu przedniego to nei mam kogo poprosić o pomoc na razie

Możesz się nagrać i wkleić filmik tutaj Użyj choćby kijka od miotły

I proszę się nie śmiać, to bardzo użyteczny sprzęt i chyba wszystkie na nim technikę próbowałyśmy w domowym zaciszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ok będę wiedźmą z prawdziwego zdarzenia, poproszę jutro lubego o nagranie
da się ten filmik usunąć potem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Sama go usuniesz z YT i będzie po problemie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
A to zabłysnęłam blondyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rallygunia

W związku z tym, że się ogarnęłaś wykazujesz zaangażowanie w treningi i dietę oraz prowadzisz na bieżąco swój blog w sposób przejrzysty i estetyczny...


Miło mi Cię powitać w Dziale Dzienniki Treningowe dla Początkujących

Trzymaj tak dalej i pamiętaj: teraz musisz naprawdę fason trzymać, bo tutaj zapyerdalać trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Witaj w dziennikach

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
witaj !! gratulacje

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ooooooo bardzo mi miło, że tu jestem dziś mam mega zabiegany dzień, w pracy dłużej niż powinnam, potem od razu siłownia i za chwilkę lece na urodzinki kumpla, jutro od rańca wyjazd w górki dzisiejszy dzień poszedł treningowo i dietowo zgodnie z planem w poniedziałek obiecuję zdać relację z weekendu i wrzuce ten filmik z przysiadem

Miłego weekendu wszystkim

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-11 19:41:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium