SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
hmmm albo mi się nie otwiera coś ale nie widze żadnego foto poza tymi 20%, 25% i 30%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
oooo dziękować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w moim arcie mam chudsza modelke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
dziwna sprawa bo dopiero teraz widzę info na poprzedniej stronie o tym ze to w Twoim arcie z pytaniami ale spoko ....coś mi na oczy paść musiało


własnie wróciłam z treningu, w sumie to ledwo się doczłapałam do domu powinnam wciągnąć jeszcze porcję wheya, ale szczerze, chyba nie przełknę nic......




ostatnie 10 min orbitreka robiłam w takim tempie, że nie zeszłam z niego, ja z neigo prawie spadłam w końcu trafił się dzien, że chciałam się ostro styrać i tak się stało

wypiski z żarcia nei wrzucam, bo jest to standard "pracowy" rozkład mniej wiecej 150, 70, 150....



Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-09 22:18:07

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-09 22:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ostatnie 10 min orbitreka robiłam w takim tempie, że nie zeszłam z niego, ja z neigo prawie spadłam
hihih moja pierwsza przygoda z orbitrekiem, krótka i zdecydowanie lżejsza od tego, co Ty robisz, po jakichś 5 minutach polegała na ciągnięciu rękach tych drążków (czy jak to nazwać ), a jednocześnie i nóg (które de facto wolały już zejść)

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
rallygunia ma kto Ci sprawdzać technikę poszczególnych ćwiczeń? Mam na myśli rozpiętki, bo robisz dużo powtórzeń sporym ciężarem (bo to jest ciężar 1 hantla?)

U mnie niektórzy sobie dodatkowo utrudniają orbitreka, bo zasuwają do tyłu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie podoba mi si eta suwnica u ciebie
Wypychasz ciezar wiekszy niz twoje plecy sa w stanei udzwignac
Jest to niedobre cwiczenie bo izolowane i tylko poglebia dysproporcje u ciebie.

osobiscie proponowalabym jednak przysiady przednie zaczac powoli robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
4nn - to jest ciężar jednego hantla, teraz nikt mnie nie kontroluje już, ale robię tak jak mnie nauczył trener wcześniej...niewykluczone, że robię gdzieś błąd....staram się robić zgodnie z instrukcjami i wg filmików na pewnym portalu sportowym. Jak mogę to zweryfikować?
aaaaaaaaaaaa i się walnęłam wczoraj, to było wyciskanie na skośnej........
Obli- jeśli proponujesz zmianę, to tak zrobię na razie leciałam treningiem zaproponowanym przez Ciebie na 2 stronie, i zwiększałam ciężary tylko, że co do techniki przysiadu przedniego to nei mam kogo poprosić o pomoc na razie



Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-10 13:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
aaaaaaaaaaaa i się walnęłam wczoraj, to było wyciskanie na skośnej........
No to już ok, bo się zdziwiłam, że rozpiętki 10kg robisz

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium