SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Kurcze szczerze mówiąc na callanetics chodziłam na uczelni 4 lata temu, przez 3 miesiące i w sumie to nie wiem czy takie ćwiczenia robiłam, bo Pani nam nie mówiła co ćwiczymy, a ja tez wtedy średnio byłam zainteresowana tego typu zajęciami ( wolałam coś bardziej energicznego i lazłam tam bo musiałam ). Patrzyłam w necie, ale nie do końca czaję które ćwiczenia są na głębokie mięśnie miednicy... i jak często ten brzuch ćwiczyć? bo na razie 3 razy w tyg siłownia, a w wolne dni piłka, robić brzuch w dni siłowni?bo w dni piłki to on mi pracuje

zrobiłam dzis trening z piłeczką poszło bardzo sprawnie

Micha z dnia 03.03.2011

1. Sałatka ( 2 całe jajka, 3 białka, pomidor, ogórek kiszony, 2łyżki oliwy zoliwek)
Mleko z kawą
Kromka chleba żytniego

2.Tuńczyk w wodzie 170 g, kromka chleba żytniego, pomidor, łyżka majonezu.

3.wieprzowina w postaci a'la kiełbaski chudziutkiej 100 g,mieszanka włoska, 100 g ryżu

4.Serek wiejski z cynamonem

5.Whey

1813 kcal, B146, T72, W148

Pora na obwody




Zaraz lecę na siłkę więc później relacja, zakwasy mam nadal mega

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-04 08:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
rallygunia spadki

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961


pora na dzisiejszy trening

cofnęłam się przez te 2 tyg, zakwasy mi też nie pomagały,a le jakoś poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo, jakie ładne spadki

Gdybyś chciała, mogę Ci opisać te ćwiczenia na mięśnie głębokie miednicy Będziesz wiedziała o co chodzi, bo pewnie je znasz
Myślę, że brzuch możesz ćwiczyć sobie w dni z siłowną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Poproszę o opis Martuś brzuchy zrobię sobie jutro, przez sobotę i niedzielę nie zrobię piłki bo jestem u rodziców, więc brzuchy mogę tu zrobić, potem tak jak proponujesz w dni siłowni

po dzisiejszej siłce, znow jest masakra wszystko mnie boli uwielbiam ten stan jak czuję mięśnie to od razu mam wrażenei, że tłuszczyku jest mniej;)



Martuś, bo ja teraz załapałam. Te brzuchy to ja mam robić 100 razy każde ćwiczenie czyli w sumie 300 brzuchów w dni treningowe, czyli 3 razy w tyg ?? nie zrobie ja krzywdy pleckom?? wole spytać, żeby bólu nei było.... nie że słuchać się nie chcę

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-05 18:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przyszłam na spadki

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Heja zrobiłam dzis trening z piłeczką choć jeszcze troszkę trzymają mnei zakwasy po piątku misek weekendowych ni wrzucam, bo w sumie nawet nie wiem dokładnie ile czego było, bo byłam u rodziców, tak intuicyjnie myślę, że nie odbiegłam mocno od dietowych ram jutro będzie już wszystko ładnie i zgodnie z planem no i czeka na mnie tez siłka powielam więc pytanie odnośnie brzuszków faktycznie mam ich zrobić 300 ??



------------7.03.2011---------------


Hej Lejdis wrzucam planowaną miche na dziś i proszę też o ocenę tego bo w sumie to nie do końca mam pewność czy dobrze komponuję to żarcie, zatwierdźcie lub odwalcie plis

Śniadanie

sałatka ( papryka konserwowa, 100 g surimi, 2 jajka, ogórek, koperek, łyżeczka majonezu, łyżka jogurtu, 1 łyzki ryżu)

mleko z kawą

Pudło do pracy


( 300 g indyka, 70 g ryżu,łyżka oleju rzepakowego, kapusta pekińska, pomidory, ogórek kiszony)

whey + kiwi

Kolacja

serek wiejski z cynamonem+ 2 łyżki migdałów

wyszło

1790 kcal, B159 T67 W144

Yh z treningu dzisiejszego nici od 8 do 20 w pracy, dopiero weszłam do domu, siłka czynna do 22 więc bez sensu, polecę jutro od rana jest jeden plus dzisiejszego przedłużonego dnia w pracy, awansowałam z biurwy na "inżyniera" , w końcu wyjdę na budowę tak konkretniej

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-07 20:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Hej Aga
co prawda nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie odnośnie brzuszków (choć jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żebyś musiała ich zrobić 300 ) natomiast gratuluję awansu oraz życzę wszelkiego dobrego z okazji naszego święta

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej no własnie podejrzane mi się te 300 brzuszków wydaje zrobiłam po 30

Dziś nei zaszalałam na siłce, bo otwierają w moim bloku jakieś nowe cudo i dziś są zajęcia pokazowe, więc umówiłam się na 20.30 z czystej ciekawości, zobaczymy co to jest ...


Ponawiam pytanko o ilość tych brzuchów







No i wszystkiego naj dziewczyny dziś nasze święto


Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-08 14:38:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium