SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dzięki za ciepłe słowa no już się doczekać nie mogę, na weekend chce w góry jechać, więc muuuuszę być zdrowa muszę


na razie siłownia odpada, ale poza gardłem to wszystko jest ok, więc poćwiczyłam na piłce

Zrobiłam:
- spięcia kegla na piłce
- kręcenie biodrami na piłce; 10x na stronę
- ruszamy biodrami siedząc na pilce w przód i tył (tilt) ; 10x
- wykonujemy kręcenie biodrami na piłce rysując kształt cyfry 8 10x na stronę

1.Górna część pleców, szyja i głowa leżą na piłce, kolana ugiete pod kątem prostym, stopy przylegają całą powierzchnią do podłogi. Wciskając mocno łopatki w piłkę i stopy w podłogę, napnij pośladki i brzuch, wychyl miednicę ku górze (tak jakbyś chciała zbliżyć kość łonową do mostka ). Utrzymaj pozycję równoległą do podłogi przez 15 sekund (mięśnie maksymalnie napięte). Powtórz 3x
2.Mostek na piłce: 3 x5 powtórzeń.
3.Russian twist: 3 x5 powt. poszło lepiej niż ostatnio
4."Spacer" z nogami na piłce: 3 x5 powt
5.Plank na piłce

Dieta z powodu kaktusa w gardle obejmuje jedynie płyny, więc chyba nie ma sensu się rozpisywać z rozkładem na BTW
zeżarłam dziś :
-whey, -
serek wiejski,
-zupę pomidorową w pracy ( miałam chęć na ciepłe, nie mam pojęcia co tam dają, ale nei dobra była strasznie ),
- twarożek,

wiem że nabiału za dużo, jutro mam wolne więc może uda mi się coś lepszego skomponować

ale chciałabym obudzić się jutro z takim bólem gardła który pozwoliłby mi na pójście na siłkę

------------2.03.2011---------------


Heja, dziś czuję się o niebo lepiej , więc polazłam na siłkę aeroby odpuściłam sobie, ale reszta mnei wybitnie zmęczyła, jednak choroba + babski kłopot zrobiły swoje....






Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-02 12:34:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I fajnie, rozkręcaj się powoli mi treningi zawsze pomagają w uporaniu się do końca z przeziębieniami.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Zaczynam zaczynam w końcu. Dziś nawet jeden z "Panów" się spytał czemu mnie 2 tyg nie było i pomógł mi suwnicę na swój poziom ustawić, bo nie byłam w stanie dosięgnąć moimi jakże długimi nóżkami także powoli wyrabiam sobie znajomości na dzielni
ale jestem przeszczęśliwa, że w końcu ruszyłam znów zakwasy jutro będą

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-02 14:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dzięki znajomościom będziesz miała później szacun i respekt, a to daje +10 zayebistości

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
już raz znajomości wyratowały mnie z mało przyjemnej sytuacji, także warto, kiedyś były obawy przed pójściem na siłkę, ale teraz fajnie jest, już powoli zaczynam być "swoja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Aaaaa zapomniałam o najważniejszym.....przy ostatniej serii brzuszków lekko zaczęły boleć mnei plecy....więc tak sobie pomyślałam, że może ćwiczenie brzucha ograniczyć do ćwiczeń z piłką, ewentualnie wznosów z opadu? co o tym myślicie?


Wrzucam plan michy dzisiejszej teraz, bo niedlugo "spadywuję" do lubego, więc nie będę tu zaglądać :

1. Śniadanie
- mleko z kawą
- sałatka ( 4 jajka, pomidor, ogórek kiszony, 2 łyżki oliwy z oliwek) + kromka chleba razowego

Trening

2. Whey
3. 2 kromki chleba z serkiem ricotta i pomidorem
4. Mleko z kawą, warzywa na patelnie ( mieszanka włoska , mniam mniam) , 50 g ryżu, 100 g wieprzowiny, zrobionej a'la kiełbasa, z chudziutkiego mięska, domowej roboty
5. Serek wiejski z czym mi się zachce
6 Whey

Wyszło
1844 kcal, B149,T74,W 142

Chyba choroba odpuściła i strasznie często chce mi się jeść

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-03-02 16:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jak robilas brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Na ławeczce skośnej, z przedramionami podłożonymi pod lędźwie, krótkie spięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dlaczego kładziesz ramiona pod lędźwie? Zawsze jak robisz brzuszki powinnas dociskac krzyz do podloza, najlepiej uzyskac to poprzez podwiniecie bioder w gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Hej Rally,

przepraszam, że wcinam się w rozmowę o brzuszkach ! Mam do Ciebie pytanie, swego czasu widziałam w którymś temacie, że przymierzałaś się do kupna stanika sportowego. Kupiłaś ? jeśli tak, podziel się proszę ze mną Twoją opinią i detalami tegoż stanika. Widzę, że mamy podobne wymiary (w biuście, pod biustem mam 6 cm więcej wg ostatnich pomiarów), będę wdzięczna za info.

Dzięki z góry

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium