SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hola, hola, napisałam chyba Wykonaj 100 powtórzeń każdego ćwiczenia?

I tyle masz ich robić, bez dyskusji

To nie są ćwiczenia zwane potocznie "brzuszkami" To połączenie głębokich "kontrakcji" brzucha rodem z baletu (NB źródło siły eksplozywnej baletnic ) i ćwiczeń izometrycznych tutaj konieczna jest duża liczba powtórzeń 100x/ćwiczenie w treningu baletnicy to jest wielkie niiiic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Tak jest ma być 100 będzie 100

Miałam wczoraj ciekawą przygodę poszłam na zajęcia pokazowe do nowego klubu fitness w moim bloku, Pani przeprowadziła ze mną"wywiad", zmierzyła mnie, zważyła, po czym zmierzyła mi poziom tkanki tłuszczowej na podobnym urządzeniu jak jakoś w grudniu chyba, i wyświetlacz pokazał 29%, tym razem nie zwaliło mnie to z nóg, tylko się zaśmiałam i powiedziałam, że śmieszna ta zabawka,na co przemiła Pani odparła mi,że ona rozumie że trudno pogodzić się z nadwagą, ale tak widać jest. Co ciekawe usłyszałam także, że wystarczy, że odstawię fast foody na parę dni i to spadnie, bo ona sprawdzała przed i po tłustym czwartku i była różnica 2 % . Potem spytała które obwody chcę zmniejszyć i obiecała że ustawią mi tak trening, że z ud spadnie, a z biustu nie także kochane, jakbyście chciały stracić z jednego miejsca to ja mam namiary na super klub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj namiary

A tymczasem...


Ćwiczenia na mięśnie głębokie miednicy

1:
Klęknij na kocu na podłodze. Z rękoma wyciągniętymi nad głową napręż się tak, żebyś poczuła, że jesteś co najmniej 5 cm dłuższa. Unieś tułów nie wyżej niż 10 cm nad pięty i naciągaj się maksymalnie w góre. Przy zachowaniu tej naciągniętej pozycji przesuń biodra na prawo tak daleko, jak możesz. Głowę i ramiona utrzymaj wysoko. Wolnymi ruchami zacznij zataczać miednicą koła tak, jakbyś mieszała łyżką zupę. Sięgaj jak najdalej w lewo. Kolana cały czas trzymaj razem. Pośladki przesuwasz tak, żeby nie dotknąć pięt. Zrób pięć kółek w prawo i pięć w lewo.





2:
Klęknij, stopy razem, ręce skrzyżowane wysoko nad głową. Wyciągnij tułow maksymalnie w górę. Powoli opuść pośladki w kierunku pięt. Gdy poczujesz, że zaraz zbliżysz się do nich, napnij mocno pośladki i wypchnij miednicę do góry.Wytrzymaj w tej pozycji 2 sek. Następnie siłą wewnętrznych mięśni ud i miednicy powoli podnoś całe ciało do pozycji wyjściowej klęczącej. Pamiętaj o maksymalnym naciąganiu tułowia. Wyobraź sobie, że twoja miednica to łopatka, którą przerzucasz piasek Powtórz 10x







3 :
Klęknij, nogi i stopy razem. Odchyl się do tyłu kładąc dłonie za stopami. Napnij pośladki i mięśnie brzucha. Łagodnie wypychaj miednicę w górę, tak wysoko jak możesz. W maksymalnym wychyleniu miednicy wytrzymaj licząc do 10. Powtórz ćwiczenie 10 razy, za każdym razem próbując wypchać miednicę wyżej.






Wykonuj te ćwiczenia codziennie


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-09 07:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rallygunia - tyż poproszę o namiary na ten klub Magicy, cholera!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
dziękuję bardzo Martucca miałas rację, znam je, a nie wiedziałam, że to to od dziś zaczynam poza tym dobre wieści od kwietnia chyba będę miała karte multisport, więc moje możliwości się zwiększą. Chciałabym włączyć w plan pilates i jakieś taneczne zajęcia jak się zapatrujecie na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Też mam kartę multisport, siłownię jeszcze bym przeżyła ale na basen już bym pewnie nie wyrobila bez niej...
Gratuluję awansu :)

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-03-09 09:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No ja wlasnie dlatego bez karty tylko na siłownię chodzę, ale teraz jak za tyle kaski co na siłownię wydaję teraz, będę miała dostęp do wszystkiego, to chyba nie wytrzymam i na pilates i jakąś salsę będę musiała iśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Fajne jest też to, że masz dostęp do ośrodków w całej Polsce i jak sobie gdzieś wyjedziesz możesz eksplorować miejscowe siłownie tudzież baseny ew inne przybytki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Nooo właśnie, ja podskoczyłam z radości jak się dowiedziałam, że będę miała to jest rewelacyjna sprawa już rączki zacieram
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata masy mięśniowej na wyjeździe.

Następny temat

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

WHEY premium