SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
na allegro sa z tego co mi wiadomo, a ceny nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
witam
saib== widze trochę mnie nie było w necie a tu następny test poprzedni był na 6 myslę ze ten tez bedzie zycze spóznione powodzenia nie musze pisać że będe go sledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wypis z treningu - 10B:

1. Wyciskanie zza głowy szeroko (do czubka): 38kg/53kg/60kg/67kg
2. Połowiczne high pulls: 33kg/45kg/53kg/58kg
3. Martwy ciąg: 65kg/85kg/95kg/105kg
4. Wyciskanie wąskim chwytem: 38kg/53kg/60kg/67kg
5. Podciąganie na drążku podchwytem (do czoła): 0/20kg
7. Przysiady ze sztangą z przodu: 38kg/53kg/60kg/67kg


Komentarz:
Na pierwszy ogień poszło wyciskanie szeroko - mój niewątpliwie mocny punkt, ale... było ciężko. Ciężar niby lajtowy, ale dał popalić. Niedługo, mam nadzieję, wrócę do dawnej formy, bo to aż śmieszne. Połowiczne high pulls na lajcie. Na martwy miałem olbrzymią chęć i też poszedł bez problemu. Po nim, po raz pierwszy, zrobiłem wyciskanie wąskim uchwytem, które zastąpiło pompki na poręczach. Do ostatniej serii szło bezproblemowo. 67kg na sztandze dało się już odczuć i o ostatnie dwa powtórzenia trochę musiałem powalczyć. Drążek zupełnie bez mocy, ale, co dziwne, zaliczony i to nawet bez szczególnego wysilania się. Mimo wszystko, to jeszcze nie to. Przed przerwą podciągało mi się zdecydowanie lepiej. Przysiady ze sztangą z przodu robiło się już zdecydowanie lepiej, niż klasyczne w poniedziałek. Kolana już się nie buntowały. Ogólnie trening na duży plus.

Mięśnie po treningu wyglądały bardzo ciekawie. Zauważyłem, że są pełniejsze. Nie wiem, czy to zasługa NOZa, ale bardzo możliwe. Plecy szczególnie fajnie się napompowały.

Czas dziś znowu rekordowy, bo zakończyliśmy zabawę po jakiejś godzinie.

***

Po treningu wziąłem kąpiel, a teraz jem potreningowy - makaron z twarogiem i słodzikiem. O dziwo, wchodzi nieźle.

Za pół godziny wyskoczę na godzinkę na miasto na jakiś bilard, może piłkarzyki.
Samopoczucie dziś cały dzień bardzo dobre. Ładna pogoda działa na mnie bardzo pozytywnie.

***

mm90: wagę kupiłem od tego Pana: http://allegro.pl/item173108858_solidna_waga_dietetyczno_kuchenna_soba_szwajcaria.html 
Jest dosyć droga, ale naprawdę bardzo dobra. Polecam!


Skrobnę coś później.
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-03-14 18:33:27

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Kubo, jak zaczynales łykac ZMA, miales problemy z sennością, tzn ciężko było Ci wstać, łatwo zasnąć, w ciągu dnia brakowało Ci snu ?

Ja regularnie biore od około 2 tygodni i to zauważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Dotychczas rzadko zagladalem do tego dzialu, ale to sie zmieni, bo od paru dni sam bardzo powaznie rozwazam zestaw XP + NOZ, a Twoj test bardzo mi pomoze w wyborze Test (jak zwykle) prowadzony profesjonalnie, tak trzymaj i powodzenia SOG dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
te barki mogly sabo pojsc poniewaz podszedles do nich zbyt lekcewazaco izostales "zaskoczony".

Zawsze szanuj wroga!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
dzieki saib__

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wróciłem. Godzinka rozrywki zawsze mile widziana.
Właśnie wrzucam przedostatni posiłek - dokładnie taki sam jak wczoraj. Doprawię go łychą oliwy. Przed snem zjem serek wiejski. Przed snem jak znalazł - porcja białka i tłuszczu w potrzebnych mi ilościach i smakuje dobrze.

Dalej jestem nieźle przypieczony po solarium, także jutro raczej odpuszczę kolejną wizytę i pójdę w sobotę.

Już dzisiaj wiem, że piątkowy trening zostanie przeniesiony na sobotę, bo kolega ma kursy i musiałbym ćwiczyć sam. W sumie dobrze, bo będę miał dużo czasu dla Agatki.

Pochwalę się jeszcze, że 27 marca zaczynam kurs na prawo jazdy. Nareszcie! Oby wszystko szło dobrze i udało się zdać za pierwszym razem, heheh. Fajnie byłoby móc śmigać autkiem już na wakacjach.
Za 2 miesiące 18-tka.

***

Eclipse21: ja praktycznie w ogóle nie odczuwam jego działania, ale biorę. To, czy jestem wypoczęty zależy raczej od tego ile godzin prześpię. 8 godzin to dla mnie minimum, abym był rześki i owocowy. Nie zawsze jednak udaje się tyle przekimać.

xeran: także zapraszam do śledzenia testu na bieżąco. Postaram się pisać o wszelkich zauważalnych objawach brania tych stacków. Jednak, najobiektywniej będzie można ocenić je dopiero przy podsumowaniu, patrząc na postępy siłowe i masowe.

WODYN: nie myślałem o tym w ten sposób. Ogólnie, póki co podchodzę na olbrzymim lajcie do tych treningów 'pochorobowych'.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
jak tam po treningach na noz-ie i xp ?? czuc boską siłe ?? hehe ja tez od tego tygodnia biore xp i cp :D zaówazyłes ze jak zrobisz jakis hardkor na treningu i odpoczniesz przez dłuzsza chwile bo np . zagadalres sie z kumplem to czujesz sie jak bys wogule nie zaczal treningu ?? ja bez beki tak mam wogule sie nie mecze i nierobie dluzszych przerw tym bardziej musze caly czas byc w ruchu :D pomiedzy kazda seria robie 20 brzuszków zeby pod spływał jajami :D przez caly trening wogule sie nie zatrzymuje chyba zeby sie napic a poce sie jak afrykański guziec <lol>

pozrdo . sam bym wrzucił mój test na forum ale moja siora aparat roz******_ _ _ _ ;/ ale za to zdam relacje testuje XP,CP,Monster masa,Dextro juice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Nie jest do konca dobrze na wlasne zyczenie dobilem sie znowu poczulem troche lata i jezdzilem z otwartymi szybami nie nawidze zimy i dlatego taka reakcja na troche slonca.ale juz nie ma kompromisow chocby mieli mnie karetka z silki odebrac nie robie przerwy.
pzdr trening udany zwazywszy na przerwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

Wiecej