SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Hejah.
Niedawno wróciłem ze szkoły, łyknąłem Glucetyl, a niedługo po nim oporządziłem talerz makaronu z piersią i pieczarkami. Najadłem się lajtowo, ale nie zapchałem za bardzo, co bardzo mnie cieszy. Za 20 min wypiję porcję Xpanda, do której dorzucę 400mg kofeiny (więcej nie ma sensu, bo rozplanowałem ją tak, aby starczyła na jakiś czas, choć do końca i tak nie uda mi się jej łykać - za mało kapsów) i 3g tauryny (trzeba w końcu ją zjeść, bo leży i leży ).

Po treningu poleci shake BX Carb cytrynka + Elite Whey Protein toffi - choć nie brzmi to najlepiej, to smakuje naprawdę dobrze i ostatnio (po raz pierwszy, dodam) wypiłem z przyjemnością i WRESZCIE NIE MIAŁEM ZGAGI, co zdarzało się regularnie na początku testu, gdy z powodu braku białka piłem samo carbo.

Muszę jeszcze rozpisać ciężary, bo wczoraj, po poważeniu odżywek, po prostu zapomniałem. Dobrze, że nie będę musiał już przeszukiwać całego poprzedniego testu, tylko zerknąć paręnaście stron wcześniej do obecnego testu.

Później zarzucę wypisem, choć pewnie nie będzie się czym chwalić, bo powykładam się na paru ćwiczeniach, hrhr.

***

Jeszcze w odpowiedzi na Wasze pytania:

- kofeiny ładuję 400mg i nie pobudza, więcej też nie pobudzi, więc nie próbuję ,
- poziom BF jest ok; gdybym trzymał w 100% dietę i nie chorował przez tydzień (wtedy to najbardziej podskoczył, bo aktywność = 0), byłby pewnie nadal nienaruszony;

Dorzucam zdjęcie koksu przedtreningowego i NAG, które łyknę po treningu:



Porcja XP jeszcze w prochu (przed chwilą łyknąłem) i kapsy.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-03-26 16:07:04

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
Saib masz zamiar wrzucić za niedługo jakies foty porównawcze czy dopiero na zakonczenie cyklu??

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6728
podoba mi się Twoje profesjonalne podejście do sprawy. SOG.
Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8814
Saib II śniadanie szamasz w szkole czy w domu? bo czytam i czytam twój temat ale jeszcze nigdy nieznalazłem info o tym co zabierasz do szkoły..nobo jeśli szamasz II sniad w domu to szacunek ze wytrzymujesz tyle godzin bez zarcia Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
o co chodzi z tym ważeniem odżywek ?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8814
Fajny ciężar w Martwym po tescie bedzie ze 160kg-8x żeby niebyło mam dyzlekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wypis z treningu - 15A:
Poprzedni trening 15A: linki podam
Poprzedni trening 10A: jak MaTEO
Poprzedni trening 5A: przywróci 15 postów na stronie


1. Wyciskanie połówkowe na płaskiej: 15x42kg, 15x57kg, 15x70kg - pierwsza seria pełny ruch, dwie następne tylko górna połowa
2. Przysiady ze sztangą: 15x42kg, 15x56kg, 15x70kg
3. Wspięcia na palce: 70x80kg - maksymalna ilość powtórzeń
4. Seria składana: unoszenie bokiem + wycisk tych samych hantli: 15x8kg, 15x10kg, 15x12kg
5. Superseria: młotki 15x10kg, 15x12kg, 15x14kg + francuz leżąc 15x22kg, 15x27kg, 15x33kg
6. Wiosłowanie półsztangą jednorącz: 15x24kg, 15x32kg, 15x40kg
7. Dzień dobry: 15x36kg, 15x48kg, 15x60kg


Komentarz:
Postanowiłem jeszcze nie szaleć z ciężarami i pododawałem wedle własnego uznania, tj. po 5kg-7kg na sztangi, 1kg do unoszeń i wyciskań na barki oraz 3kg do młotkowego, bo ostatnio szło aż za lekko. Klatka bez żadnego problemu zaliczona. Podczas pierwszej przysiadów bolały mnie lekko kolana, ale w drugiej i trzeciej serii było już ok. Czułem jeszcze trochę prostowniki po sobotnich wyczynach (martwy ciąg - 5x147kg - rekord). Łydki już mocniej zaatakowałem i zrobiłem 70 powt. z 80kg - piekło. Barki lajtowo, choć w drugiej części ostatniej serii, czyli podczas wyciskań, trochę piekło. Przy młotkach dołożyłem 3kg i wreszcie co nieco poczułem. Przedramiona szczególnie dały się we znaki, co później zaowocowało tym, że po zakończeniu serii z 33kg na francuskim miałem dość. Wiosłowanie bardzo konkretnie weszło. Dołożyłem 4kg w porównaniu do ostatniego treningu, aby na sztandze było dziś 40kg w serii głównej i okazało się, że mogłem jeszcze co nieco dorzucić, bo machałem ciężarem jak samym gryfem. W dzień dobry, jak zawsze, postawiłem na maksymalne rozciągnięcie dwugłowych. Ciężar nie sprawiał żadnego problemu.

Pompa dziś bez fajerwerków. Wyróżniłbym jedynie klatkę i chyba plecy.

Trening skończył się po 80 minutach.


Po zakończeniu walki wypiłem 40g BX Carb z miarką (czyli ~30g) Elite Whey Protein, łyknąłem Glucetyl i uderzyłem do domu. Zaraz zjem makaron i popiję go kolejną porcją białka.

***

Teraz odpowiedzi na posty:

Bebak: raczej wrzucę fotki dopiero na koniec cyklu. To masa, a nie redukcja, więc różnica w wyglądzie nie będzie kolosalna nawet po miesiącu. Nie mam w zwyczaju 'iść na całość', jak niektórzy i zalewać się koszmarnie tylko po to, żeby zrobić 8kg masy mięśniowej połączonej z tłuszczową. Wolę 3kg, ale naprawdę dobrego mięsa. Potem mam mniejszy problem, wycinając się na wakacje. Podczas testu redukcyjnego pomyślę o częstszym zarzucaniu fotkami, bo już po tygodniu można zobaczyć efekty (odsyłam do testu Thermal Pro Evolution i stacków kreatynowych - tam znajduje się potwierdzenie moich słów)

Frank83: dziękuję i zachęcam do śledzenia testu.

Kuznia: dieta jest rozpisana na 1 stronie testu. Do szkoły biorę kanapki z szynką, twarogiem i warzywami, do tego orzechy włoskie (tłuszcze) + jabłko (swoją drogą, widzę, że zapomniałem go tam umieścić). Jakieś 4 godziny po takim posiłku jem w domu obiad/posiłek przedtreningowy.

Co do martwego ciągu, to myślę, że jestem w stanie nawet trochę więcej pociągnąć za 2 miesiące. Obym miał rację.

Piotrrrrrr: mam wagę elektroniczną z dokładnością do grama, więc ważę stacki oraz carbo. Miarka XP wg opakowania ma 19, czy 18,5g, a moja waga wskazuje 16-17g, podobnie zresztą jest z NOZem, także nie ufam opakowaniom. Miarka poprzedniego białka (Whey Shake firmy Revolutions) jakie piłem ważyła bodajże 5-7g mniej, niż mówiło opakowanie, a to dosyć już sporo.
Carbo ważę, bo mam miarkę Treca i 40g to niecałe dwie miarki, a że nie jest problemem postawić shaker na wagę, wytarować i zważyć dokładnie, tak właśnie czynię.



OK. Lecę jeść i uczyć się historii, bo mam trochę nieciekawą sytuację i mogę jutro paść ofiarą, hrhr. Wolę być gotów. Trochę hajsu dziś wydałem na kserowanie notatek, więc wypada zrobić z nich użytek.

Później coś skrobnę.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
Saib widze ża przy 15A już cię dogoniłem w niektórych ćwiczeniach z cieżarem a w niektórych nawet przegoniłem (przysiady) NIEMOŻLIWE teraz trzeba cię podgonić na 5-tkach

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
To są jeszcze zaniżone ciężary, heheh.
Ostatni trening 15A z poprzedniego testu: https://www.sfd.pl/temat308130-strona160#post5
Gdyby nie choroba, jechałbym już mocniej, ale nie ma pośpiechu.

Dobra, zabieram się za histę w końcu. Najciężej zawsze ruszyć.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
aha
ale spokojnie w czwartek robie właśnie 15A i planowany ciężar na przysiad 87.5kg i mam nadzieje że zalicze 15 powtórzeń

miłej nauki heh

pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

WHEY premium