SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


VENOM DAY HAS BEGUN!

Dziś, jako, że za półtora godziny czeka mnie trening 10A, postanowiłem poddać testowi otrzymany przeze wczoraj spalacz, a mianowicie Venom firmy ALRI. Szoho uznał mnie za wariata, kiedy oznajmiłem, że łyknę 3 kapsy naraz, co mimo wszystko nie zmieniło moich zamierzeń, ale później postanowiłem oddać 1 kaps na spróbowanie dziewczynie, więc jakieś 10 min zarzuciłem na ruszt dwa, widoczne na zdjęciu, kapsy, zgodnie z zaleceniami, godzinę przed przyjęciem porcji NOZa.

Czuję, że i tak nie poczuję go w żaden sposób. Szoho twierdzi co innego. Zobaczymy.

Za 15 min zjem przedtreningowy, tj. worek brązowego ryżu i 150g piersi z kurczaka, łyknę przedtreningowe suple, tzn. Glucetyl i Taurine MC 1500 (z kofeiny dziś rezygnuję z powodu przyjęcia porcji spalacza), spakuję plecak i wyruszam w drogę.

Później oczywiście wypis i komentarz odnośnie dzisiejszych wyczynów!

***

Widzę, że fotka spowodowała mały wysyp postów. Mam na co odpisywać, heheh.

-Szoho-: na mnie do tej pory po prostu nic nie zadziałało, także mam wątpliwości, czy Venomowi się to uda.

pyzaaaa: coś tam na pewno poszło, ale to dopiero początek. Przede mną jeszcze prawie 7 tygodni walki, heheh.

Do obu Panów: przepis (ze zdjęciami z przygotowywania) macie bodajże 5 stron wcześniej!

góra-forte: niestety, ale postaram się ograniczyć to przez wykonywanie aerobów. Pogoda robi się ładna... Może czasami pobiegam? Wszystko zależy od tego, ile będę miał wolnego czasu.
No i racja - redukcję (krótką) i tak zrobię, także nie ma co się przejmować. Nie można wciąż być max suchym, bo nie mając 100% żelaznej psychiki, albo nie będąc zawodowcem, naprawdę ciężko jest utrzymać bardzo niski poziom fatu. Pokusa zjedzenia czegoś mało dietetycznego, albo odpuszczenia aerobów na korzyść czegoś... przyjemniejszego czasami jest zbyt wielka.

Hardened: dzięki. Dobre światło, jeśli chce się dobrze uchwycić grubość pleców jest bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że będzie co 'analizować' po cyklu. Będę się starał.
85 kg mówisz... może do końca roku? I bez tego powinieneś dorzucać. Od przybytku głowa nie boli, a jak dorzucisz w miarę czyste 5kg, to na pewno nie będziesz zawiedziony.

emil1989: dzięki!

Gugcio: podlało mnie trochę i to nie ulega wątpliwości. Choroba i pozwalanie sobie niekiedy na coś 'dobrego' musiało pozostawić ślad na moim poziomie fatu. Taka genetyka. Ze spalaczem było dużo łatwiej utrzymać za***iste poredukcyjne efekty.

q-bazz: rzeczywiście dobrze ta fota wyszła i rzeczywiście nikt normalnie myślący nie powiedziałby, że potrzebuję redukcji, ale tu chodzi raczej o widok z frontu, tj. głównie brzuch, gdzie najchętniej smalec się odkłada (u mnie koncentruje się on raczej po środku brzucha, a nie na dole, co z powodzeniem przysłania 'kratkę'), a ja nie lubię mieć za dużo balastu, także na pewno jakieś 4-6 tygodni redukcji zrobię. Oby czasu (i środków, heheh) na wszystko wystarczyło.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
do mnie tez dotarla paka
jaka jest obligatoryjna porcja venoma ? 1 kaps ?
pewnie lykne 1, a przy innej okazji 2
i sie podziele wrazeniami
na Twoje wrazenia tez czekam bo calkiem podobnie reagujemy na pobudzacze
pozdro

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Sugerowana 1 kaps,
ale ja nawet o tak małej nie myslałem.
Łyknąłbym 3 najchętniej, ale obiecałem dziewczynie, więc się poświęcę.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no ciekawe jak sie venom spisze


no i różnice widać na fotce już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Co do venomów ja jechał bym 2 kapsy w porcji. Zrobiłem porównanie 2 fot (bic tyłem) no i najszerszy, grubość pleców jest najbardziej wyrazna w poprawie, reszta nie bardzo ale to początki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
czemu glucetyl po a nie przed posilkiem przedtreningowym?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Saib jak to jest z tym Xpandem?? Daje Ci kopa przed treningiem??Czy lepiej Noz na Ciebie wplywa? Zaniedługo sie przymierzam do cyklu i chcialbym sie zoreintowac jak to lepiej brac,chociaz w Twoim przypadku to nic nie kopie BTW to ile min po posiłku przedtreningowym ( ile min przed treningiem jesz tego stacka)? Ale ja pytania mam, no ale mnie dreczy

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12345
Saib:
Hardened : dzięki. Dobre światło, jeśli chce się dobrze uchwycić grubość pleców jest bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że będzie co 'analizować' po cyklu. Będę się starał.
85 kg mówisz... może do końca roku? I bez tego powinieneś dorzucać. Od przybytku głowa nie boli, a jak dorzucisz w miarę czyste 5kg, to na pewno nie będziesz zawiedziony.


Ja nie cierpię na chorobę polegającą na odwrotności anoreksji . Ważyłem już 83kg i średnio się z tym czułem. Estetyka to podstawa, jak moje 80kg będzie tak "dojrzałe" i pocięte, jak kiedyś 70kg, to z 2kg dorzucę.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
zycie przeszloscia, hehehe

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12345
Raczej teraźniejszością połączoną ze zdrowym rozsądkiem.
Podstawa to iść do przodu.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

Wiecej