SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Fajnie w martwym! Bede Cie gonil, jak sie w koncu przezuce na klasyczny martwy z tego na prostych nogach, ale to jeszcze pare tygodni potrwa.
Jaka walniesz cene za to Elite Whey? Malo osub chwali to bialko pod wzgledem smak/rozupszczalnosc, ale zato skladowo noi renoma firmy- wydaje sie pierwszoligowe.
Co do labiryntu fauna, to za tydzien ide na to do kina (maraton oskarowy oprocz tego graja jeszcze infiltracje i zycie na posluchu- na to sie najbardziej nastawiam) a poza tym chyba sobie plakat zalatwie, bo jest fajny dosc. A dzisiaj bylem na 300 i musze powiedziec, ze film dobry. Lubie takie klimaty i motywy.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 103
male pytanko

wg ciebie korzystne polaczenie na cykl noz + ester stack ?
bo niedlugo chyba wpadnie mi pucha noza i nie wiem co zakupic do niej dodatkowo myslalem o cp ale troche wstyd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Saib, wlasnie, ile za Elite??

oraz


ciekawe, czy jak bys celowo zalozyl 10kg wiecej na martwym, to bys tez pociagnal
grats!!

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2007-03-25 21:12:45

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Siemanko.
Wreszcie matmę mam na 100% opanowaną. Wieczór spędziłem z dziewczyną, także dopiero teraz wrzucam posta.

W kwestii białka proszę na priv. Posłałem powiadomki. Zainteresowanych proszę o wysłanie pytania o cenę. Jeśli uda mi się sprzedać, na pewno poinformuję o tym tutaj.

Posiłki zjedzone zgodnie z planem. Pozostało mi do wypicia białeczko z oliwą i łyknięcie ZMA za jakąś godzinę. Zaraz chyba poważę sobie wszystkie odżywki, tj:
- porcję NOZ, którą wypije 20 min przed śniadaniem,
- porcję XP - 30 min przed treningiem,
- porcję BX Carb i Elite Whey'a - po treningu;

Do tego wrzucę Glucetyl do plecaka i rozpiszę ciężary, żeby jutro po powrocie ze szkoły spokojnie zjeść, odpocząć i ruszyć do boju, a będzie ciężko, bo powalczę z treningiem A na znienawidzonych już przeze mnie 15 powt.

***

carbon222: jeśli chcesz zmaksymalizować efekty, to byłbym jednak za jakimś stackiem kreatynowym, a nie NO-boosterem, jakim jest Ester Stack, choć i to połączenie, które zaproponowałeś będzie ok i jeśli masz ochotę wypróbować połączenie stacku z pompującą mieszanką, to śmiało.
BTW CP to wcale nie wstyd, a dobra i dosyć tania opcja. Wielu użytkowników, a nawet boldów i modów na SFD, robi sporo cykli na tym suplemencie, wciąż chwaląc wyniki.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Ciagle do przodu super! sledze z ukrycia jak zawsze w MC juz imponujacy ciezar zwazywszy na twoja wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
A to dopiero końcówka roztrenowania po chorobie.
8 tyg. PRAWDZIWEJ WALKI dopiero przede mną!
Liczę na niezły wynik pod koniec, nie tylko w martwym zresztą.



Przed chwilą wypiłem porcję Elite Whey'a z oliwą i łyknąłem ZMA. Czas iść w kimę.

Rano wstaję 20 min szybciej, bo muszę wypić porcję NOZa, ajak!
Dobranoc!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
zaliczone + 5kg, niezaliczone bez zmian.

ograniczenie ciezarow....

wycisk od czubka-waski-siady przednie.... tu decyduje najslabsze ogniwo...
wiec stoisz tu w miejscu... jak widzisz lepiej powrocic do pompek na poreczach, hehehe

no a high pull powinien sie za jakis czas wyrownac z wyc na bary..

siady przednie pewnie oslably od przesadnych ciagow.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Witam.
7:45: porcja NOZa; nie lubię pić na pusty żołądek, ale mus to mus.
8:05: śniadanie - oczywiście omlet ze słodzikiem - i porcja porannych kapsów;

Czas do szkoły... 9-15. Pocieszam się, że jeszcze tylko, bodajże, 8 dni i przerwa.
Trening o 16:30, jak to w poniedziałki.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Saib czy przed treningiem bierzesz kofeinę?

jak tak to napisz ile mg tak ładnie Cię pobudza

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Powiedz jak z utrzymaniem %Bf po odstawieniu spalaczy ? Trzyma się na znośnym poziomie czy nie bardzo ?

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

WHEY premium