SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ziompel udaje niewiniatko, buheheeh

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-18 23:55:34

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
saib odpisalem ci na mail czekam na twoje rady :]

kaloryfer musi być :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
saib co robisz po tym tescie ?Masujesz? Jak tak to do ilu chcesz dobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dobry wieczór.
Dziś dieta trochę przykulała, tzn. zjadłem trochę mniej, niż powinienem z powodu przebywania poza domem, ale cóż. Zaraz wsunę jakiś posiłek przed snem, łyknę ZMA i idę spać. Do tego łeb mnie zaczął napieprzać.

Jako, że przed wakacjami zdecyduję się na redukcję, postanowiłem zacząć prowadzić trochę odważniejszą politykę, jeśli chodzi o ilość kcal w diecie, także aby wyciągnąć parę dobrych kilogramów z tego testu, jeśli zajdzie potrzeba, będę śmiało dorzucał. Najwyżej złapię trochę fatu.

Co do tej sprzeczki/pytań o ćwiczenie, które zaproponował WODYN, odpowiem za niego, choć wcale nie mam ochoty. Ma ono na celu wzmocnienie stabilizacji i stawów. Temat zrobił się drażliwy, także w tym miejscu go kończę.

***

susik_89: Virtual Dub. Bardzo popularny i chyba jeden z lepszych programów do robótek tego typu.

scorp2402: maila jeszcze nie widzę w skrzynce. Może jutro dotrze.

kali11: po zakończeniu testu wakacje będą już blisko, także pewnie pomyślę o pozbyciu się tłuszczu, którego pewnie jeszcze trochę przybędzie w fazie masowania.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
https://www.sfd.pl/temat284100/

btw powodzenia saib

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2007-03-19 15:13:51

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-19 19:29:23

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Rozpoczął się drugi tydzień 'lekkich', pochorobowych treningów. Dziś czwarty trening z tego cyklu - 15B na 100% obciążeń z ostatniego treningu sprzed regeneracji i tygodniowego leżenia w łóżku.

Właśnie zabieram się za przedtreningowy. Dziś mój ulubiony ostatnio zestaw, a mianowicie makaron z piersią i duża ilość duszonych pieczarek.

Pół godziny po żarciu łyknę 5 kapsów Glucetylu, 2 kapsy Caffeine i 2 kapsy Taurine Mega Caps oraz wypiję porcję NOZa.

Trening ~16:30.
Później zarzucę wypis.

***

ziompel: na pytanie odpowiedziałem powyżej, a dalsze dyskusje na ten temat przenieście na priv.
Dzięki za życzenia.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ten makaron z pieczarkami wyglada b.kuszaco, msuz epieczarki kupic i wyprobowac..

saib nie chce spamowac, ale mam pytanko do ciebie, bo ostatnio czytalem ze kofeina w tabsach jest slabsza od tej zawartej w kawie.Czyli jak np.w tabsie mam 200mg kofy a w filizance kawy ok 120mg, to wychodzi praktycznie na to samo?Bo nie zadziala tak smao jak w kawie a bedzie nieco slabsza tak? BO mysle nad zakupem kapsow, ale nie wiem czy warto


Jezeli spamuje to mozesz usunac

udanego treningu!

Ps.Odczuwasz juz dzialanie Glucetylu?

Pzdr.

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-03-19 15:45:14

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Woydyń mówił że to napisał ale ja ich rozumiem.
Nie każdemu chce się czytać jego arty bo bądź co bądź - są nie przejrzyste.

Pzdr saib__

Ps. Czy kandydat na spalacz przed wakacjami to Thyrotherm?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
góra-forte: co do tej kofeiny, szczerze, nie mam pojęcia i nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Pytanie raczej do ludzi z supli/odżywiania. Jeśli uzyskasz odpowiedź, napisz. Nie pogardzę taką informacją.

Dobrze, że przypomniałeś mi o Glucetylu. Trochę się zapędziłem, pisząc wczoraj, czy przedwczoraj, że jeszcze nie doświadczyłem zakwasów, bo wieczorem zorientowałem się, że bicepsy, tricepsy, uda oraz pośladkowe są nieźle zakwaszone po piątkowym treningu. Jednak, to był dopiero pierwszy trening na sporych ciężarach, także nie dziwię się. Zobaczymy, jak będzie dalej. Będę informował na bieżąco, co i jak z moimi zakwasami oraz regeneracją.

mm90 - tu chodzi o coś całkiem innego, tzn. mieliśmy małą sprzeczkę z pytającymi, niedawno, stąd też niechęć WODYNa do udzielenia odpowiedzi... potraktował to jako zaczepkę... i w sumie nie dziwię mu się. Mniejsza o to. Było - minęło.

Co do spalacza. Mam kilku kandydatów. Thyrotherm jest wśród nich. Do wczoraj był numerem 1, ale jako, że pojawiło się parę nowych, bardzo ciekawych pozycji, zszedł jakby na dalszy plan. Zobaczymy.

***

15 min temu łyknąłem wszystkie suple oraz wypiłem kreatynowy napój. Ciężarów nie musiałem rozpisywać - wystarczyło znaleźć ostatni trening w poprzednim teście... to jednak do łatwych nie należało, pamiętając o potężnej ilości zapisanych w nim stron. Po paru minutach jednak udało się. Plecak już spakowany. Zaraz wychodzę. Czuję, że z martwym ciągiem i drążkiem się trochę pomęczę...

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-03-19 16:21:17

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
może AMP / Stimulant X ?

p.s : powodzenia życze bo tutaj jeszcze nie pisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

WHEY premium