SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 917
Hey, dwie rzeczy tylko
po pierwsze - bardzo fajnie prowadzone testy, dobrze przygotowane, profesjonalne podejscie do sprawy i duze zaangazowanie. Na allegro wystawilby pozytywny komentarz ;d

a po drugie - zastanawiam sie nad tymi spalaczami u Ciebie. Moge sie mylic, bo sie na tym nie znam, ale nie wiem czy brak pobudzenia nie lezy w psychice. Otoz zasada dzialania odwrotna do placebo - bierzesz cos i z góry wiesz, ze Cie nie pobudzi. Doskonale wiesz, ze mozg za wszystko odpowiada - zarowno za nasze samopoczucie, 'sile' miesni jak i aktywnosc, sennosc czy pobudzenie. I w momencie gdy Ty zablokujesz sila woli sygnaly,które mozg wysyła do mieśni(nigdy nie bylem dobry z biologii;d), nie dziala na Ciebie nic. Zastanawiam sie jak u Ciebie jest z cisnieniem po takich pobudzaczach - mierzyleś kiedyś ?? W każdy razie, przyznam ze ciekawy z Ciebie 'przypadek' :D

Zycze powodzenia w teście !

Informacja Jest Źródłem Władzy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43129
A może brak pobudzenia u kolegi Saib'a jest spowodowany tym, że nie poznał jeszcze co to jest praca w związku z czym jest wyspany, wypoczęty itd... i suplementy tego typu nie działają.

Apropo's smaku Noz'a i Xpand'a, Noz mi smakował wyśmienicie, Xpanda nie mogłem przełknąć (smak),na dodatek po wypiciu robiło mi się tak gorąco, że szok, nie wiem czym to było spowodowane?

Kto nie idzie do przodu ten się cofa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Właśnie szamam drugie śniadanie, które zapiję oliwą, następnie posiedzę trochę przy testach na prawko, zjem obiad i lecę na ostatnie wykłady, które zapewne potrwają dziś trochę dłużej, więc pewnie zabiorę ze sobą coś do jedzenia, bo dłużej niż 2h nie wytrzymam. Ostatnio, kiedy zostało jakieś 40 min do końca, siedziałem głodny.

Od rana męczą mnie mocne zakwasy klatki i mniejsze nóg. Bicepsów, ani tricepsów, o dziwo, nie czuję, ale to dobrze.

***

W odpowiedzi na Wasze posty:

Po pierwsze dzięki za miłe słowa.

Psychika ma w tym wypadku raczej mało 'do powiedzenia'. Kiedyś przecież nie miałem pojęcia jak działają na mnie takie suplementy i biorąc po raz pierwszy spalacz z efedryną - Thermal Pro - absolutnie nic nie poczułem, podczas, gdy ludzie pisali, że daje potężnego, pozytywnego kopa i że po jednym kapsie latają jak po dropsach.

Ciśnienie mierzyłem podczas cyklu na którymś z nowych Thermali (nie pamiętam, na którym) i było w normie.

Rzeczywiście, jeszcze nie pracuję i być może jak będę padał z nóg po robocie i wówczas strzelę mocną mieszankę kofeinowo-efedrynową, to wtedy coś poczuję, ale kto wie. Także ludzie niepracujący czują działanie nie tylko efki, ale też kofy, czy dużo bardziej lajtowych pobudzaczy.

Dla mnie to jednak żaden problem. Liczy się działanie, a nie pobudzenie.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
heehhehehehe w przypadku srodkow ktore dzialaja na uklad nerwowy i powoduja wydzielanie hormonow/neuroprzekaznikow
nie mozna mowic o placebo lub antyplacebo

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 917
Nie ma to jak mile wysmianie ;p
Ale tak powazniej mowiac nie do konca tak jest - bo system hormonalny jest podzielony i akurat mozna sterowac wydzielaniem odpowiednij hormonow. Działajac na jeden sektor mogzu nie oznacza to, ze calosc mogzu bedzie działac tak samo.

Informacja Jest Źródłem Władzy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Raczej ciekawsze, od siedzenia przed komputerem, zajęcie prowadzącego.
Po kursach poszedłem spotkać się z Agatką, a teraz już jestem w domu.

Dziś wykłady nie trwały wcale tak długo, jak zapowiadał prowadzący je instruktor. Skończyły się podobnie jak zawsze, po 120 min. Zakończyły się wewnętrznym egzaminem teoretycznym, który skończyłem po jakichś 5 min. Teorię mam już nieźle obcykaną. Do właściwego egzaminu będę znał już wszystkie pytania na pamięć i zrobię rekordowy czas. O to, że nie zdam już praktycznie się nie boję. Gorzej będzie z praktycznym, hehehe, ale jeszcze dużo przede mną i może niedługo zmienię zdanie.

Pierwsze jazdy mam w następny piątek. Lipa, że dopiero za tydzień, ale cóż, tak wyszło.

Ogólnie nie ma za bardzo o czym pisać.
Jutro będzie ciekawiej, bo trening 5B przede mną.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-04-06 00:15:34

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Siema wszystkim. Saib tez myslałem o maturze zeby ją zdac jak najlepiej, próbną zdałem z nawet dobry wynikiem

Ja mam jeszcze w tym roku egzamin zawodowy w czerwcu ale on na szczęscie nie jest taki trudny hehe.

Saib zapomniałem się spytać jak robiłes redukcje na spalaczach(nie pamiętam jak się nazywają) to schodziłes tak drastycznie z węgli czy spalacze robiły swoje.

A po aerobach piłes 50gr carbo żeby zapobiec stanom katabolicznym albo brałes jakieś osłonki. Pytam się bo za tydzień zaczynam lekka redukcje(lekką bo na brzuchu dużo tłuszczu nie ma) a drabinke jak światło pada z góry to coś tam widać

A tak nawiasem mówiac jak nie jeździłes nigdy autem to ciężko ci bedzie zdać prawko za pierwszym razem. Tez to przerabiałem to znam ten ból.

Ja niedługo tzn za dwa miechy zaczynam robić kurs na B+E to sobie znowu nerwów zepsuje z tymi egzaminatorami



Zmieniony przez - Zimerek w dniu 2007-04-06 09:53:20

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8814
Dzisiaj Wielki Piątek Saib pamietaj o 3 posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Witajcie.
Wstałem dziś o 9:30, następnie wypiłem porcję XP i po 20 min zjadłem śniadanie. Po śniadaniu standardowo Vita-plex + 2x Gold Omega-3, a zaraz biorę się za II śniadanie. Jeszcze myślę, co zjeść, bo zdecydowałem się dziś nie jeść mięsa. Ilości posiłków na pewno nie zmienię.

Idę do kuchni, coś znajdę, heheh.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

WHEY premium