SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sergiusz Bartoszek - przygotowania do sezonu wiosennego 2019!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
MARIAN 17
nie ma sie co sugerowac waga


O Marian! I Ty to mówisz :D


A tak poważnie to jak najbardziej nie ma co na wagę na tą chwile patrzeć :D Nią będziesz się martwił jak będzie do limitu brakować
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Już sobie teraz obiecałem że nie będę tak swirowal z tą waga jak przy pierwszych przygotowaniach. To k***a w głowie siedzi chyba i jest silniejsze
Ale tak jak piszecie lustro jeat wyznacznikiem i tam mimo trzymania wody itp wydaje się że sylwetka się poprawia
Tym bardziej ze na chwilę obecną już mam pewnie niedowage do limitu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Czwartek!
W miarę odespany po nocce. Wjechały plecy z tyłem barków i brzuchem. I tradycyjnie 40min aero.
1. Ściąganie podchwytem szeroko przy wyciągu górnym x4
2. Wioslowanie sztanga w opadzie x4
3. Wioslowanie jednoracz końcówka polsztangi x4
4. Ściąganie szeroko do karku kleczac x4
5. Rozciąganie przy wyciągu z lina x4
6. Sztanga w opadzie tułowia leżąc przodem na kawce skosnej do klatki na tył barków x4
7. Odwrotny buterfly x3
8. Kółko x4
9. Allahy przy wyciągu x4
40 min aero.
Płaski jak naleśnik. Żyły jeszcze pochowane. Chyba ten nieciekawy moment redukcji przechodzę, taki zastój
Miska dopięta tradycyjnie. Formy nie ma to dla odmiany widoczek z pracy i Wisła w tle


1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Piątek!
Wjechały nogi. ( z akcentem.na 2ki ) bez żadnych aerobow.
1. Żurawie x4
2. MCNPN x4
3. Wyciskanie suwnicy stopy wysoko i szeroko x4
4. Zginanie obunoz na maszynie siedząc x4
5. Prostowania nóg na maszynie x4
6. Przysiady ze sztanga x4
7. Wykroki chodzone x4
Miska trzymana jak zawsze. Jako że w ostatni weekend wg mnie trochę przesadziłem w czasie cheata więc teraz w weekend żadnego nie bedzie. Jedynym odstepstwem było wieczorem kilka kawałków sushi, tak ze może kilkaset kcal poza bilans i to wszystko.

Sobota!
Dziś 12h w pracy. OFF od siłowego i wyjątkowo też od aerobow. Prosto z pracy do domu i relax. Jutro w planie barki z tricepsami i 5ta ostatnia sesja aerobow w tym tygodniu

Po naradzie z trenerem. Od przyszłego tygodnia powinno przyspieszyć wszystko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Niedziela!
Wczorajszy OFF od treningu dobrze zrobił. Wypoczęty i wyspany. Wjechał trening: barki+kaptury+yricepsy+40min
1. Podciaganie sztangi do brody szeroki chwyt x4
2. Wznosy boczne siedząc x4
3. Wznosy przodem nachwyt x4
4. Wyciskanie sztangielek siedząc + wznosy przodem podchwyt przy wyciągu 3x10+10
5. Kombinatorki a'la Małecki x3
6. Szrugsy ze sztanga na shmicie x5
7. Prostowanie ramion w opadzie tułowia że sztangielkami x4
8. Wyciskanie sztangi wąsko + wyciąg lina 4x12+12
9. Wyciąg górny podchwyt x4
40min aerobow

Po nocce mam.wyjatkowo 3 dni wolnego. Każdy dzień planuje treningowy siłowy + aeroby i jeszcze chce po każdym treningu pozowac. Trzeba wykorzystać więcej wolnego czasu
I bilety do Grecji zabukowane, teraz tylko formę zrobić żeby tam wstydu nie było
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Cisniesz ostro widze Musze tu czesciej zaglodac i lapac pozytwne wibracje i motywacje U mnie tez kilka zmian Super ze bilety juz zamowione, mysle ze wstydu napewno nie bedzie a raczej powod do dumy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Czas nadrobić zaległości. Ostatnie 2 dni i dziś wolne od pracy ale za to więcej czasu rodzince poświęcone i treningi dopiete. Rano aeroby 40min i wieczorem siłowy. Dziś tylko same aeroby bo miałem 3 dni treningowe pod rząd i wszystko już boli
Waga i forma ponkrotkim zastoju ruszyła. Jakieś 92,5lg na czczo

Poniedziałek!
Klatka + bicepsy + 40min aero na czczo.

Wtorek!
Nogi (akcent na 4ki) do odcięcia i rano 40min aerobow na czczo.

Środa!
40min aero na czczo

Forma wydaje mi sie zaczyna się wyostrzac. Redukcji na takich wysokich kaloriach nie robiłem nigdy i oby tak dalej. Treningi na pełnym gazie. Moc dopisuje i regeneracja też dopięta

Na fotki w pozach jeszcze za szybko, muszę być sam zadowolony









Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-01-31 22:13:54

Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-01-31 22:14:26
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
.



Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-01-31 23:00:53
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Fotki w kuchni zeby po pozawaniu od razu uzupelnic glikogen

Jest juz konkret Wyrobisz sie na luzie jesli sie nic po drodze nie wydarzy czego Ci zycze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Czwartek!
Na tapecie były plecy+tył barków+kaptury+40min aero.
1. Ściąganie szeroko do klatki wyciąg górny x4 + drop
2. Wioslowanie sztangielkami w opadzie leżąc na ławce skosnej x4 + drop
3. Wioslowanie sztanga w opadzie Smith x4
4. Ściąganie szeroko do klatki podchwytem na wyciągu x4
5. Wioslowanie jednoracz a'la hammer siedząc x4
6. Szrugsy że sztanga x5
7. Unoszenie sztangielek w opadzie x3
8. Odwrotny buterfly x3
40 min aerobów

Z rana 92,5kg więc powoli schodzi. Sylwetka wreszcie ruszyła i zaczyna sie powoli robic sucho i twardo
9kg górki do limitu więc myślę że na spokojnie zdążę do 23.03 jezeli wszystko bedzie szło zgodnie z planem
I jedno foto jak mecze ludzi i śniadanie 4 jajka i 100g tatarku

Nocka w pracy. I teraz robię tak że prosto po nocce na czczo jadę na siłownię 20g bcaa i 40min aero, w domu śniadanie i 2 - 3h przespać się i pod wieczór jadę robić trening siłowy










Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-02-02 06:36:18

Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-02-02 06:37:45
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

Następny temat

Bartosz Buczek - przygotowania do sezonu jesień 2019

electro
Polecane artykuły