Ale ja wlasnie tez na nocce siedze
a Przemo ma racje, nie moglem sie napatrzec na te plery, gestosc marzenie. Mam nadzieje ze za kilka lat bedzie u mnie podobnie
Plan na mase juz jest ale najpierw skoncze co zaczalem i wyjde na ta scene w jak najleoszej formie jaka dam rade zrobic 
a Przemo ma racje, nie moglem sie napatrzec na te plery, gestosc marzenie. Mam nadzieje ze za kilka lat bedzie u mnie podobnie
Plan na mase juz jest ale najpierw skoncze co zaczalem i wyjde na ta scene w jak najleoszej formie jaka dam rade zrobic 
Na wssystko przyjdzie czas, wybraliśmy sport dla mega cierpliwych 


