SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sergiusz Bartoszek - przygotowania do sezonu wiosennego 2019!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Piątek!
Rano trening wjechały nogi z akcentem na 2ki.
1. Superman x4
2. Uginanie jednonoz stojąc maszyna x4
3. Uginanie obunoz siedząc maszyna x4
4. Przysiady ze sztanga sumo x4
5. Wyciskanie na suwnicy stopy wąsko x4
6. Prostowania na maszynie x4

Po treningu wyjazd na weryfikacje do Sopotu i tam miłe spotkania że znajomymi. W tym Przemek,Adrian Cyronek, Kondzio który na żywo forma robił niesamowite wrażenie i kilka innych osób


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Sobota!
12h w pracy i po służbie trening. Barki z bicepsami.

1. Wznosy boczne siedząc z hantlami x4
2. Podciaganie sztangi do brody szeroko x4
3. Wznosy przodem z hantlami x4
4. Wyciskanie sztangi siedząc x4
5. Uginanie ramion ze sztanga prostą x4
6. Uginanie mlotkowe x4
7. Uginanie ze sztangielka w podporze o kolano x3

Wieczorem wpadl Jeszce mój człowiek na położenie pierwszej warstwy bronzera i ten zapach... Aż by się chciało znów wyjść samemu hehe
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Niedziela!
Niestety bez treningu. Ale za to wyjazd na zawody I tam super klimat, pogoda piękna w Sopocie. I wynik podopiecznego jeszcze lepszy Miałem okazję być pierwszy raz na tych zawodach i miłe zaskoczenie ilością startujących, organizacja i poziomem zawodników
Wpadł cheat w postaci, gofrow, pączków i w domu jeszcze bigosik teściowej z bułkami
Niestety szybki powrót do domu i prosto na nockę do pracy:-/

Poniedziałek!
Niestety też okazał się beztreningowy bo kolejna nocka w pracy i wyszło zmęczenie. Cały dzień między nockami przespany tylko z przerwami na posiłki.









Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-07-18 10:47:04
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Dzięki Przemo, miło mi to słyszeć hehe A dopiero będę wchodził w budowę masy bo jestem teraz po lekkim roztrenowaniu i późniejszym okresie z dieta. Na bank będzie prio na nogi żeby pekatosci nabrały, grubość pleców ciągle do poprawy no i brzuch

Wtorek!
2h snu po nocce, lekkie wk***ienie przez pracę i poprawka nóg z akcentem na 4ki do odcięcia

1. Przysiady x6
2. Wyciskanie na suwnicy x5
4. Wykroki na shmicie x4
5. Prostowania na maszynie x4
6. Uginanie jednonoz stojąc maszyna x4
7. Uginanie obunoz siedząc maszyna x4
8. Wspiecia na palce stojąc shmit x4
9. Łydkownica siedząc x3

TRENING wreszcie teki jak powinien. Siła w górę, dobra pompa i do odcięcia


Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-07-18 11:00:24
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Środa!
12h w pracy i wieczorem siłowy. Klatka i brzuch .
Ciężka pogoda i ciezki dzień ale na treningu z serii na serie wszedłem na obroty .

1. Wyciskanie na skosie shmit x5
2. Rozpietki z kettlami płaska + wyciskanie sztangi płaska 4 x 12 + 10
3. Brama x4
4. Wyciskanie na maszynie z akcentem na dół klatki x4
5. Buterfly x3
6. Spiecia na maszynie na brzuch x5
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
O proszę Chłopak ode mnie z miasta ten Kamil :) , Jak te paczki Ci smakowały ? Bo niedługo wybieram się na urlop :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Gnidusek nie wiem o jakiego Kamila chodzi bo ja mam na imię Sergiusz a podopieczny ze zdjęcia to Marcin

A pączki pierwsza klasa. Na zdjęciu się nie załapały ale były inne nadzienia, ja jadłem z kokosowym i budyniowym, kokos miazga
A wiem co mówię bo jestem fanatykiem pączków, drożdżówek itp Lubię proste słodycze, takie klasyki jak wafelek teatralny, Prince polo itp, no i wszystko co jest w bialej czekoladzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Czwartek!
Trafił się słabszy dzień. W nocy źle spałem, w ciągu dnia straszne samopoczucie, ciągle śpiący i bez sił.
Dzień bez treningu po dwóch DT.
Nocka w pracy i zajęcia w drugiej pracy na siłowni przed nocka i jakoś humor i samopoczucie na plus.

Lekkie podłamanie psychiczne od rana, jakiś gorszy dzień mnie dopadł i miał być planowo cheat w weekend a odpaliłem i objadlem się słodyczy, załączył się odkurzacz.
Btw, inny by otworzył flaszkę a kulturysta jak baba w ciąży objada się słodyczami i pozniej jeszcze wyrzuty sumienia...
No ale nic jutro wleci dodatkowo aero i weekend na czysto żeby odpokutowac
Jedyny plus że ciągle czuje nogi i klatkę więc treningi weszły jak trzeba. Nocka w pracy i na piątek w planie ciężkie plecy, może doloze tricepsy no i cardio wieczorowa pora

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Wooo faktycznie to dwie inne osoby , a złote majty i głowy podobne hehe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

Następny temat

Bartosz Buczek - przygotowania do sezonu jesień 2019

electro
Polecane artykuły