Czwartek!
Dziś dzień raczej z tych mniej ciekawych. Po 3 dniach treningowych dziś off od siłowego.
Same aeroby w planie i że dziś wyjątkowo do pracy idę na 11ta więc aeroby 45min już skręcone po śniadaniu. Także zostaną już tylko czwarte aeroby do zrobienia w tym tygodniu
A wieczorem po pracy już tylko relaks i jutro nogi w planie
Dziś dzień raczej z tych mniej ciekawych. Po 3 dniach treningowych dziś off od siłowego.
Same aeroby w planie i że dziś wyjątkowo do pracy idę na 11ta więc aeroby 45min już skręcone po śniadaniu. Także zostaną już tylko czwarte aeroby do zrobienia w tym tygodniu
A wieczorem po pracy już tylko relaks i jutro nogi w planie







A jak zapatrujesz się na okres świąteczny? Zwalniasz delikatnie czy nie odpuszczasz?