SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sergiusz Bartoszek - przygotowania do sezonu wiosennego 2019!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnie już suszy :) tez uważam ze nie ma nic lepszego niż cardio na świeżym powietrzu :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Przepraszam za chwilę przerwy ale natłok obowiązków
Treningi cały czas planowo. Aeroby od wczoraj podkrecone na 45 - 50min. Najczęściej robione rano na czczo
Weekend już niestety bez cheatow i narazie nie wiadomo kiedy może jakiś będzie
Waga dziś z rana 91kg z przecinkiem. Więc od początku redukcji zeszło jakieś 6kg. Idzie cały czas średnio 1kg w tygodniu
8kg do limitu i 5,5tyg czasu
W celu aktualizacji zdjęcia z dziś i od jutra już normlane wypiski treningowe










Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-02-13 19:00:50
1
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Czas najwyższy Przemo


2
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
jest dobrze, ale jak pamiętam ze sceny to żył będzie jeszcze 10x więcej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
No! Za chwilę to i na nosie będą żyły! Bardzo dobrze leci! I słynna elektrownia! Już wychodzi na światło dzienne :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Konkretnie to wyglada Chcialo by Ci sie napisac jak masz makro rozlozone w posilkach? U mnie idzie zgodnie z planem ale ja na siebie w lustrze patezec nie moge
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Forma coraz lepsza. I w końcu z twarzy zaczynasz mi przypominać ziomka co na fiwe widziałem na zywo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
No twarz momentami rzeczywiście robi się koscista hehe

Gugcio. U mnie cały czas wegle wysoko, tłuszcz nisko a teraz jeszcze niżej

Śniadanie: B40 T25-30

W ciągu dnia 600 - 650g produktu weglowodaniwego i 800 - 900g piersi.

Dzielę to zazwyczaj na 5 posiłków gdzie staram sie dac najwieksza pule wegli po treningu

Do tego dochodzi 20 - 30g bcaa na treningach, porcja izolatu w ciagu dnia.
Na noc w ostatnim posiłku staram się dawać trochę mniej białka a głównie wegle
Na noc idzie jeszcze magnez z potasen, ashwaghanda, wit C.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Ja j**ie 2 * wiecej wegli jak ja ale nie ma co sie dziwic miales lepsza forme startowa, masz wiecej miecha i pare lat treningu wiecej. Mimo to zawsze mnie interesuje jak leca inni bo roznice czesto naprawde spore Olablowanie liga, u mnie kable sie pochowaly bo zimno
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

Następny temat

Bartosz Buczek - przygotowania do sezonu jesień 2019

electro
Polecane artykuły