SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania odnosnie treningu - TUTAJ

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235
"NIe, nie bedzie niekomplenty. Ale musisz ten ABS robic, dwa cwiczenia na brzuch w treningu w zupelnosci wystarcza"

To znaczy co masz na myśli, bo się trochę pogubiłem? Robić ABS w dni nietreningowe i dodatkowo te dwa ćwiczenia na brzuch przy ACT? Czy darować sobie ABS i robić te dwa ćwiczenia na brzuch przy ACT?

Chodzi o to, że ten ABS daje mi dobre rezultaty i nie chciałbym z niego rezygnować, dlatego pytam jak połączyć to z ACT żeby miało sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Jak chcesz. POmpki klasyczne sa latwiejsze. Rob je bardzo doklanie , zepsnij lopatki i poczujesz wtedy klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
jak poszerzyć m. ud?
tzn. jak poszerzyć czworogłowy uda (m. obszerny boczny) oraz dwugłowy uda (głowa krótka)?
czy:
wykroki podziałają? (oczywiście chodzi tylko o czworogłowy)
żuraw też? (teraz o dwugłowy)
albo:
przysiady z nogami szeroko?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
Czy Trening Armstronga jest dobry na poszerzenie barków? Jakie ćwiczenie dodatkowe wykonywac do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
kabas - wiem, że ćwiczę ten trening krótko, bo tylko 3 tygodnie, ale jak coś to sprawdź zdjęcia w temacie treningu armstronga. Wydaje mi się, że troszeczkę się poszerzyły plecy (nie wiem jak barki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Kiedy zwiększać ciężary przy FBW? I kiedy wy zwiększacie ciężary?

Ja zwiększam w jednych ćwiczeniach ciężary kiedy przy wykonywaniu ich czuję już się pewnie i bez większego problemu robię całe 3 serie np. MC lub wiosłowanie ponieważ boję się o plecy, a dokładniej oczywiście o część lędźwiową. A w innych jak wyciskanie na łąweczce czy żołnierskie, zwiększam kiedy tylko uda mi się zrobić 3 serie po 12 powtórzeń.

Może tak być? Czy może macie jakieś lepsze pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Mavionis zwiekszasz ciezar tylko wtedy kiedy , jak napisales, uda Ci sie danym ciezarem zrobic 3 serie po 12 powtorzen i to przy wszystkich cwiczeniach taka robisz progresje.

Aha , zapomnialem Ci napisac o najwazniejszym - o seriach rozgrzewkowych.
1 seria - z samym gryfem
2 seria - 50 % ciezaru z serii wlasciwych
3 seria - 75 % ciezaru wlasciowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
a na moje pytanie ktoś odpowie?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Z reszta wszystko to co napisalem o tym fbw jest gdzies tu na forum, wystarczy poszukac

skl15 - bez duzego obciazenia to chyba niezbyt je poszerzysz. Coraz bardziej zadziwia mnie to forum; jeden pisze ze ma za duza klate, drugi nogi chce poszerzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
mnie to forum nigdy nie zadziwiło - jestem 'gotowy na wszystko"

nogi, a dokładnie uda to mój priorytet - łydka 38, udo 45...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy trening (wariant HST?)

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium