SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania odnosnie treningu - TUTAJ

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Vielokont z tego wzgledu ze mam zlamana lape to napisze ci ogolnie: w treningu zla kolejnosc, wywal szrugsy. kolejnosc: brzuch>uda>plecy>klatka>bary>bic>tric>przedramie>lydki.
Imo martwy ciag na prostych daj po przysiadach a prze wioslowaniem. Na przedramie cos daj i na brzuch ze 2 cw na proste ( dolne i gorne). CHYBA TYLE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
dieta na -kcal to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Poszukaj w dziale "Odżywianie".

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Poprosze o dokladny opis wykonania liny treningowej -> szukalem tutaj na forum, wyswietlilo mi sie tylko temad dla sredniozaawansowanych z linkiem podanym przez Mawashiego ale tam nic nie ma jak ja wykonac. W google również echo.
Wiem ze lina i rurki pcv ale jak dluga ma byc ta lina i jakie rurki?
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Zobacz w dzienniku Janekbosko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Dzieki, wiedzialem ze gdzies tu jest :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
mam pytanie czy moge w wolne dni od treningu dla poczatkujacych Mawashiego dolorzyc cwiczenia na biceps i triceps z hantlami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
nie, bo w tym treninguu sa juz cwiczone te partie, a musza sie regenerowac w dni nietreningowe.. Jak bedziwsz je cwiczyl codziennie to nie urosna szybciej, albo wcale..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Mam zlamana reke i ostatnio czesto sie udzielam na forum. Az dziw mnie bierze ja juz stosunkowo do mojego stazu duzo wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
ok dzieki to dam sobie spokuj z dni wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Dni nie treningowe sa po to, zeby miesnie sie zregererowaly, jakbys dolozyl jakies cwiczenia to miesnie nei beda mialy czasu an regeneracje, co w poznijeszym czasie doprowadzi do przemczenia, utraty sily, a miesnie zamiast rosnac beda staly.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy trening (wariant HST?)

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium