SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania odnosnie treningu - TUTAJ

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Ja mam kilka pytań .Ćwiczę 3 razy w tygodniu ACT,i mam pytanie czy mogę biegać w te pozostałe 2 dni w tygodniu...??
Drugie moje pytanie kiedy robię ABS,A6W strasznie mnie kręgosłup boli już przy pierwszych ćwiczeniach , tak mocno że nie mogę się skupić na ćwiczeniach i muszę je przerywać;/
W brzuszkach mniej ale też pobolewa, czy jest jakaś rada na to ?,
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
zależy. podnosząc 70-80% CM (ciężaru maksymalnego dla 1 powtórzenia) około 8 - 12 razy to robimy masę. Więcej % CM i około 8< razy to bardziej siła.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7185
Dzięki za odp.
A teraz drugie pojedyncze pytanie
Zwykle ćwiczę tak około godziny 21, więc trening kończę przed 23, a jak wiadomo coś po treningu zjeść trzeba, żeby mięśnie miały się z czego regenerować, ale na noc nie chce się obżerać bo to nie zdrowe. I tu pada pytanie, co (jak) jeść po treningu (na noc) żeby wszystko było w porządku.

'Bo życie chcę brac tylko w systemie All Inclusive'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
nie, troche pomieszales. Mowilo sie ze jesli podnosimy wiecej razy mniejszy ciezar to cwiczymy rzezbe. Troche mniej powt, wiekszy ciezar mase, malo powt duym ciezarem sile.. ale teraz jak to zwykle bywa chyba zmieniono poglady i twierdzi sie ze nie ma treningu na mase czy rzezbe, od tego zalezy dieta..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
no wlasnie, dieta, jeszcze pare lat temu jak zaczynalem przygode pierwszy raz z silka i dieta to raczej w polowie mialo coś wspolnego z dzisiejszą dieta...

Zmieniony przez - Nihil85 w dniu 2009-06-12 16:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Musisz zmienic godziny treningu, nie ma chyba innego wyjscia Po treningu - do 30 min musisz uzupelnic wegle. Potem po godzinie zjesc pelnowartoscioy posilek i na noc bialko jeszcze.. Ja np. nie wiem jak to pogodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
a żołądek trawi do godz. około 21...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
naprawde ?? to jak robilem na nocnej zmianie i o 1:30 jadlem "obiad" to to tak lezalo w zoladku ? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
wydaję mi się, że tak. albo trawił bardzo wolno.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7185
Skoro ten temat jest dla pojedynczych pyta to chyba jeszcze jedno pytanie zadam
treningi na masę, rzeźbę i chyba na siłę. A jak nazywa sie trening na powiększenie mięśni, czy to podciąga się pod mase ?

'Bo życie chcę brac tylko w systemie All Inclusive'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy trening (wariant HST?)

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium