SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania odnosnie treningu - TUTAJ

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Mozesz dac na wieksze partie jak nogi czy plecy po 2 cwiczenia. Tak samo na brzuch mozesz dac dwa, reszta po jednym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 401
Ja mam takie małe pytanie. chodzi o podciąganie na drążku. Pociągam się podchwytem wąsko i nachwytem szeroko z ciężarem 18kg. ogólnie podciągam się około 7-8 razy. Zastanawiam się czy nie zrobić tak że np. jeden dzień ćwiczyć z cięzarkami żeby zwiększyć siłę a drugi dzien bez zeby zwiększyć wytrzymałość. co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
Witam mam 14 lat i jestem w połowie 6 weidera. Po 6 weidera chciałbym zacząć ABS tylko dla mnie to na tych stronach jest trochę nie jasno. Mógłby mi ktoś napisać dokładną rozpiskę treningu tzn. np.
Poniedziałek:
-10 razy podciąganie nóg na drążku 2 serie itp.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
lepiej rób normalne brzuszki, unoszenie nóg itp. 3 razy w tygodniu.
jak już zacząłeś a6w, to skończ, potem 2 tygodnie przerwy.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Nie kończ tej "6" tylko zacznij cwiczyc brzuch jak należy. POczytaj sobie np to:
https://www.sfd.pl/Mięśnie_brzucha-t337099.html 

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy szerokość ustawienia rąk podczas wykonywania pompek przy ścianie ma jakieś większe znaczenie? Dla mnie szerzej jest łatwiej bo ruch krótszy, ale czy jest jeszcze inna różnica??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pompki na barki?
Jeśli tak, to zacznij od stosunkowo szerokiego rozstawu dłoni, jeśli dojdziesz do >15 powt, stopniowo zwężaj ustawienie rąk. To jak progresja obciążenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na barki. Ty to jesteś gość, dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7185
Mam pytańko troche całkowicie nie związane z siłownią, tylko z telefonami. Jest możliwośc w SimPlus'ie zobaczyc numer telefonu na który dzwoniłem pół roku temu ? Może jakiś program jest do tego, albo gdzieś się trzeba zalogowac ?



Zmieniony przez - Umr3k w dniu 2009-07-29 16:48:14

'Bo życie chcę brac tylko w systemie All Inclusive'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 614
Witam Panowie!
Mój sprzęt to drążek,2xhantle 9,5 kg, podpórki(tak to się zwie?do pompek, motylek i przedpotopową sztangę oraz 4 raczej kauczkowe (sam nie wiem co to jest) krążki na tą hantle na których po rusku pisze 2,5kg(ale coś mi się nie wydaje). Celem jest redukcja. Wiem o areobach( wiem również o HIIT ,ale kondycha nie pozwalapóki co) oraz ,że micha ważniejsza od samego treningu także o tym nie piszcie. Chodzi mi o sam trening, znalazłem coś takiego w jednym z tematów założonych przez Moralesa_37

przysiad - sztanga na barkach, sztanga na klatce
martwy ciąg - klasyczny, na prostych nogach
podciąganie na drążku - nachwyt, podchwyt, chwyt neutralny
wiosłowanie sztangą - nachwyt, podchwyt
pompki na poręczach
wyciskanie na ławce płaskiej/skośnej
wyciskanie żołnierskie
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia

Z tego co się orientuje to będzie FBW ,ale skoro aż tak doświadczony nie jest niech będzie jeden plan. Może ktoś mi jakoś wstępnie napisać jakie ćwiczenia mogę zastąpić ,którymi, jakieś wskazówki a ja to zbiorę do przysłowiowej kupy i napiszę planik.
Za rady oczywiście sog!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy trening (wariant HST?)

Następny temat

Plan do oceny

Wiecej