SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania odnosnie treningu - TUTAJ

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Tylko dalbym do plecow jeszcze " dzien dobry " lub mc i moze cos do nog. Potem - po 6 tygodniach mozesz dolozyc drugi zestaw i robic na zmiane. Po tym juz chyba moglbys dac ten split AB

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-06-22 19:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
acha czyli 6tygodni tym zestawem, nastepne 6 tygodni drugim zestawem i tak na zmiane ? ile tak jechac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nie, nie. Ja nie mowie ze musi to byc 6 tyg , mozesz robic wiecej, ile chcesz ;p
A i chodzilo mi o to, ze teraz w fbw masz jeden zestaw, po jakims czasie i tygodniowej przerwie lub lekkim act , dokladasz drugi zestaw i masz dwa zestawy ktore wykonujesz na zmiane : pon - zestaw A, sroda- zestaw B, piatek- A, pon. - B , sroda - A itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Moje pytanie to :
Jak cwicze A6W to trzeba codziennie wykonywac to mn. o tej samej godz. ?

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Acha rozumiem juz wszystko. Serdeczne dzieki. Masz SOG'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
XxAmexX dobrze by bylo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
A jak bede wykonywac w różnych odstępach czasowych to co ? Nie bedzie takiego efektu ?

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No nie wiem, bedzie, np. mniejszy czas regeneracji miesni, ale cos tragicznego sie nie stanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Ok Postaram sie wykonywac mn. o tej samej godz. :D

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Czy jest jakieś inne ćwiczenie na mięśnie piszczelowate niż wzniosy na piętach? Tak dla urozmaicenia. Te mięśnie są dla mnie bardzo ważne ponieważ w moim fachu często dochodzi do kontuzji zwanej shin splints.

Kolejne pytanie to trening na masę łydek :) Ogólnie robiłem masę wzniosów na palce i zamiast w masę to poszło w rzeźbę (-2cm w obwodzie), wystarczy jak wrzucę sobie sztangę na kolana i na siedząco porobię wzniosy? A jak tak to ile powtórzeń i ile serii?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy trening (wariant HST?)

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium