SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 134490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2236
Po konsultacji i poradach ludzi tu na forum SFD, wyliczyłem sobie zapotrzebowanie na 2930kcal B/W/T, 210/320/90, ale oglądałem ostatnio kilka odcinków z serii "Zapytaj trenera" z Michałem Karmoskim i polecał trzymać tłuszcze na poziomie 0,3g do 1g na kilkogram masy ciała. Więc wg. Jego porad mam max i zastanawiam się czy to nie za dużo na rewersie / początku "masy". Co o tym sądzicie ? Generalnie żeby zjeść 90g tłuszczy musze dojadać co najmniej 50-75g orzechów lub dolewać oleju lnianego, więc obniżyć nie będzie problemu.

Dodam tylko, że obecnie ważę 90kg, mam 200cm wzrostu i 28 lat, jestem endomorfikiem i to moja pierwsza mocno kotrolowana masa (po redukcji tłuszczy ze 130kg od lutego)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wojo zmc Moderator
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 11068 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187410
Lepiej pokaż całą dietę żeby można było Ci doradzić .
Pozdrawiam

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2459 Napisanych postów 49686 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 332154
jak mocno się zalewasz to myślę, że rozsądniej byłoby w takim razie iść w wyższe tłuszcze, jak i to nie tylko lniany i orzechy,a a kilkanaście innych źródeł.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1255
Koniu151
sztangaPro
wiesz to nie kulturysta nie zalezy mu na miesniach :D ta glodowka chyba nie najgorsze rozwiazanie tylko wydaje mi sie ze bedzie wyczerpany i ospaly czyli ma po zawodach

a wiesz, że mięśnie to nie tylko kulturystyka, nie?

no wiem ale bez przesady ze 1000 kcal na jeden posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3032 Napisanych postów 57829 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 650978
Orzechy i olej lniany to jedne z wielu różnych źródeł tłuszczów, więc niekoniecznie tylko z tych produktów należy je dostarczać. 1g/kg masy ciała to dość standardowa ilość. Można dać więcej, można też mniej. Jednak z tym drugim bym uważał.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2459 Napisanych postów 49686 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 332154
sztangaPro tak to mniej więcej wychodzi, jak ktoś je 3-4 posiłki i coś tam już ćwiczy.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2236
Tluszcze dostarczam również z innych źródeł, m.in. z różnych rodzajów orzechów migadów nasion itp, olej lniany, olej kokosowy olej rzepakowy oliwa z oliwek, naturalne oleja zawarte w oliwkach, jajach itp. źródeł wychodzi całkiem sporo myślę. Wkleję dla przykłądu dzisiejszy dzień:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21775
pytanko , jaki jest dzienne zapotrzebowanie na cukry proste w diecie o osobie o masie 60 kg przy zapotrzebowaniu 3000-3300 kcal ? dzieki wam za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3032 Napisanych postów 57829 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 650978
Streetz Killer
pytanko , jaki jest dzienne zapotrzebowanie na cukry proste w diecie o osobie o masie 60 kg przy zapotrzebowaniu 3000-3300 kcal ? dzieki wam za odp

Nie ma określonego zapotrzebowania na cukry proste.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21775
a chociaz jakies normy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę