SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... Chcial sie skonfrontowac i sie skonfrontowal. I chyba juz wie co oznacza Leung Ting Wing Tsun...

Dawać tego mistrza do KSW lub na inną galę MMA.
Zamiast bić się pod knajpami może coś zarobi. A do tego, skoro ma Khalidowa w rekordzie, to chyba lepszej reklamy mu nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Hmmm... nie wiem, czy to prawda czy nie (choć ciężko mi uwierzyć... może jakiś film akcji kręcili, czy coś? ), ale fakt jest faktem, że gdyby to była prawda, nikt z pokonanych by się do tego nie przyznał-i udawałby, że nie wie o co chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
nie, ten news byłby dobry na prima aprilis, opowieść jest tak niespójna i głupia że aż niesmaczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 901
A moze tamci byli nachlami tak, ze pewnie ledwo stali i koles wykorzystal swoja szanse... Od razu mowie, ze nie jestem zwolennikiem WT, ani nigdy tego nie trenowalem. Ale wszystko mozliwe, jak koles byl pewny siebie, zdecydowany, dobrze przygotowany kondycyjnie, a tamci pijani to mogl im do***ac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Baśnie jakieś i tyle, ciekawe, że ów bohater jakoś nigdzie nawet nie podał swojego nazwiska...Czegoś się boi?? Ewentualnie tak jak poprzednik napisał, chłopaki się w tej knajpie nachlali do nieprzytomności i wyszła jakaś rozróba, na motywach której powstała w/w legenda

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Hmmm... otworzyła mi się klapka w pamięci- Jodan wspominał mi o jakimś instruktorze chińskiego stylu (nie pamiętam, czy to było WT), który całkiem nieźle walczy-i to posługując się różnymi "dziwacznymi" technikami właśnie... tyle, że ma "podkładkę" w postaci stażu w MT. Czyli sportowa baza- plus aplikacje. Może to ten gość?

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2007-04-23 12:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
przecież napisałem, że nic takiego nie miało miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Cicho, nie widzisz, że w temacie robi się fajna draka? Po cholerę mi przeszkadzasz?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
mam uraz do wing tsun, ak iedys go bronilem

dziwni ludzie tam trenuja.zamknieci w sobie i jacys wyniosli a czarne pasy dawane po w rdugim roku cwiczen itp to szkoda slow.



tuo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

forma lato