SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Wspominanie na forum o pewnych stylach, nawet modyfikując ich nazwę, jest aktualnie zabronione. Ile razy mam powtarzać? To po pierwsze.

Po drugie-porownywanie styli które wykazały (w swoim czasie) swoją skuteczność do różnych styli o niepewnym pochodzeniu, uważam za obraźliwe.

Owszem, może aikido, wing chun czy tai chi nie odnajdują się w realiach narzuconych przez MMA (tak jak katana nie ma miejsca na współczesnym polu bitwy...)-ale skoro w swoich czasach wyrobiły sobie renomę, to znaczy, że w ówczesnych realiach walki (o wiele groźniejszych niż dziś, bo wówczas stawką często było życie) okazały się przydatne.

Czasy się zmieniły-ale nawet dziś, te style nauczane przez dobrego instruktora mającego rozsądne podejście (i znającego ograniczenia stylu)-mogą na pewno sporo uczniowi dać. Nie zawsze rozwiązania z MMA są najlepsze na wszystko, czasem przydaje się co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 759
Cavior zgadzam sie w 100% Co ktoś moze powedziec o czyms zcego nie rozumie . Nie dyskutujmy z takimi niby znawcami co pozjadali wszystkie rozumy ;)Wracajac do tematu .Moge powiedziec ze nie arz widzaiłem i nie tylko Ving Tsun w akcji z jednym i kilkoma pzreciwnikami .co moge powiedziec? Duzo krwi i znokałtowanych osbnikow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Gdyby WT było skuteczne to zawodnicy reprezentujący ten styl odnosiliby jakieś sukcesy na galach K1 Pride czy UFC.
A ja jakikolwiek filmik na YT znalazłem związany WT vs XX to wszystko kończyło się pożądnym w******lem....
Dla mnie to wszystko można wrzucić do 1 szuflady razem z Kiai masterem!
Żebyście nie wiem co mówili to ja nadal będę obstawiał przy tym że te sztuki walki były i są nieskuteczne w starciu z wyszkolonym zawodnikiem choćby MT czy Bjj.
Może na osobie zielonej kolo z Wing Tsun coś by zdziałał ale Tajski bokser zrobił by już z niego dywanik pod zlew!

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Żebyście nie wiem co mówili to ja nadal będę obstawiał przy tym że te sztuki walki były i są nieskuteczne w starciu z wyszkolonym zawodnikiem choćby MT czy Bjj.

To jak rozmowa z wyznawcą Radia M. "Cokolwiek mi nie powiecie to wiem że i tak jesteście masonami a nasz ojciec dyrektor zbawi świat"

Istnieje coś takiego jak umiejętność czytania ze zrozumieniem. Jak widać, nie wszyscy ją posiedli. Przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta, potem pomyśl, idź na spacer, zrób sobie herbatę-i dopiero odpisz. Może wtedy wniesiesz coś do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Bo nie zgadzam się z Twoimi argumentami to musisz mnie obrażać porównując do słuchacza radia maryja??
To że nie potrafisz mnie przekonać do swojej tezy nie znaczy ze musisz mnie obrażać.... Wiem ze się oburzasz bo sam trenujesz Aikido a ja odniosłem się również do tej sztuki walki ale to nie powód aby zachowywać się w ten sposób.
Napisałeś mój drogi o realiach narzuconych przez MMA.
Ale boks, KK, MT, KB czy choćby TaeKwonDo to nie MMA a całkiem inne formuły. I w walce na ulicy osoby trenujące te style mogły by zrobić duże kuku przedstawicielowi WT czy aikido i myśle ze jesteś tego świadom.

Zmieniony przez - Spartan13 w dniu 2008-10-30 00:54:45

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Gdybyś prowadził kontruktywną krytykę-nie powiedziałbym złego słowa. Jednakże-Twoje wypowiedzi jak do tej pory możnaby streścić w zdaniu "ja i tak wiem że to jest do dupy". Nie masz ani wiedzy o tym stylu ani konkretnych argumentów-oprócz powtarzanej mantry "MT, BJJ, MMA, MT, BJJ, MMA...".

To ma być dyskusja? Nie, to trolling. Ten dział przeznaczony jest do rozmów o pewnej grupie styli-i jak Ci się to nie podoba-to droga wolna, są inne działy. I inne fora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spartan, Cavior nikogo nie obraża. Napisałeś:
Żebyście nie wiem co mówili to ja nadal będę obstawiał przy...
Z tego zdania wynika, że jesteś zamknięty w swoich poglądach.
Zauważ że Twoje zdanie brzmi bardzo podobnie do:
"Cokolwiek mi nie powiecie to wiem że...

Zmieniony przez - MMA w dniu 2008-10-30 08:18:40
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Dostajesz ostrzeżenie.

Temat ma taką nazwę a nie inną, co nie zmienia faktu, że rozmowy mają być prowadzone na poziomie i z użyciem merytorycznych argumentów.

Wypowiedzi dające się streścić do "ja i tak wiem lepiej że to jest do kitu", bez podania konkretnych argumentów (do których nie zalicza się teoretyzowanie o "ulicy" ani ciągłe przypominanie o turniejach MMA) będą traktowane jak spam i kasowane.

A jak Ci się nie podoba moje decyzja-napisz skargę do władz forum.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

WHEY premium