SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macki opadaja. Nie przyniesie zadnego efektu proba wykonywania technik kiedy czlowiek sie ze zmaczenia slania. A dlugodystansowe biegi nie maja nic wspolnego z wytrzymaloscia w walce. Chyba ze planujesz wiac przed kazdym przeciwnikiem. Ale do tego tez sprint sie bardziej przyda. To ze w wielu tradycyjnych szkolach zarzyna sie ludzi "rozgrzewka" jest zupelna glupota. Jak juz koniecznie chcesz dac komus "w dupe" to rob to _po_ treningu technicznym i sparingach.

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta , Emin nie jest juz z LT ??? , robi cos na wlasna reke ?
Moje uwagi odnosily sie ogolnie do walki z cwiczacymi WT , nie bezposredni do EB , facet zajmowal sie roznymi stylami przed WT i ma troche inne nawyki,a technike ma naprawde dobra , co do skutecznosci nie wiem sparing byl na luzie i bez parteru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co slyszalem juz nie.
Nie watpie ze technike ma niezla. W koncu cwiczyl zapasy i kick

Paweł Ziółkowski


Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-01-09 00:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Moze poprostu wpdnij na trening LT WT. nastepnie wraz z instruktorem opiszecie przebieg walki." - bardzo chętnie tylko że u mnie w mieście tego hłamu nie ma a nie będe nigdzie jeździł.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Ktos napisal ze niedalby brucowi 30 sekund to ten sie odgryzl z nawiazka. Chyba nie znacie bruca. Wiec przestancie z tym przyjedz i udowodnij.

Kask!
1

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Może to troche nie na temat, ale co sądzicie o takowej informacji:
"Oferta kursów korespondencyjnych ESKK poszerzyła się o nowe pozycje. Są to:
( m.in. ) Wschodnie sztuki walki"
I zdaje się, iż to kosztuje po ok. 60 zł przez 20 miesięcy kursu...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziura2 ta oferta przebija już wszystko )))))Wysyłkowy kurs sztuki walki buhahahaha))

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Dobre haha. ESKK po prostu przebija wszystkich.
Pzdr

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Państwa:)

Bardzo ciekawe wypowiedzi. Szczególnie zainteresowały mnie wypowiedzi Bruce Lee? Chodzi mi o to, że człowiek, który przybrał taki pseudonim powinien wiedzieć, że Bruce Lee jako najefektywniejsze uważał techniki, z których się tak wyśmiewacie. Można o tym przeczytać w książce Bruca "Tao Kung-Fu " (bardzo ciekawa). Oczywiście można powiedzieć, że Bruce Lee nie jest autorytetem, bo nie żyje, ale w takim przypadku, czemu powoływać się na jego nazwisko? Może, dlatego, że uważał on iż "Karate jest dla wymoczków" - to cytat z drugiej książki "Słowa Smoka" i krytykowanymi technikami rozwalał wszystkich?
Ale tak na serio, to takie same obiekcje do zdjęć można mieć w stosunku do każdego ujęcia przygotowanego przez mistrzów innych stylów. Wystarczy pooglądać inne strony internetowe lub zajrzeć do ukazujących się czasopism.
Tak naprawdę, możemy bardzo łatwo sprawdzić realność technik uważanych przez prawdziwego Bruca Lee za najbardziej nadające się do zastosowań praktycznych organizując mały turniej? Co wy na to?
Może warto? Tylko tak sobie myślę, że dobrze by było, by mieć już 100% pewności, żeby nie ustalać żadnych reguł.
Po prostu sprawdzamy co jest dobre a co nie. Być może najlepsze są łachotki pod pachami, ale może porządne kopnięcie w jajeczka?
Jestem gotowy zorganizować salkę i lekarza:), Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grom , bylem swiadkiem czego takiego lat temu kilka w US , kilku panow z "Urban Survival" forum postanowilo zakonczyc bluzgi internetowe i sie spotkac ,by pokazac ktory styl jest lepszy.
Jak to sie skonczylo, pierwsza walka facet z TKD zalozyl "balache" facetowi z Thai , na to ten drugi z krzykiem ze to nie TKD obrazil sie i wyszedl z sali .Nastepnego dnia znowu zaczeli sie bluzgac na necie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

WHEY premium