SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242844

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
Talon, wydaje mi sie, ze na tym zdjeciu MM i ta druga osoba maja cienkie czerwone pasy, ktore odpowiadaja 1-3 stopniowi mistrzowskiemu. Od 4. wzwyz sa grube pasy, takie jak ma Maday Norbert. Tak wiec zdjecie jest troche stare:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
"biutze miałem juz taką mozliwosc i mam pewien obraz na to wszystko... "

wpadasz w paradoks kano. no comment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
ziutalek pan MM otrzymał 4. stopień mistrzowski 2005
zdjęcie -Wrocław 30.03.2008 - seminarium z Dai Sifu



Zmieniony przez - TALON68 w dniu 2009-08-24 08:50:08

Zmieniony przez - TALON68 w dniu 2009-08-24 08:50:52

Najwięcej kłamie ten, kto najwięcej mówi o sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Jaki Ty talon jesteś dobrze poinformaowany a jednak jaki ograniczony... po co sie pokazuje szybko techniki?? 1 tu masz racje aby nie widać było błędów 2....zastanów sie troszeczke głębiej ... dam ci podpowiedzjak byś sobie kupił bardzo drogi obraz i bałbys sie aby ci go nie ukradli to albo byś go wcale nie pokazywał albo jak najmniej... i mysle ze to jest odpowiedz na twoje stwierdzenie. SProstuje Ci jeszcze jedną rzecz... M.M. jak go nazwałeś akurat w tej technice jest atakującym , a broni sie druga osoba...

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
Rymcerz wydaje mi się że ten mistrzu tak samo naucza swoich uczniów żeby jak najmniej pokazać albo tak szybko żeby nie zobaczyli poprawnie wykonanej techniki efekty szkoleniowe widać na przykładzie PANA MM niema znaczenia czy się wykonuje technikę obronną,atak nie można stawać na palcach obydwu stóp może to balet

Najwięcej kłamie ten, kto najwięcej mówi o sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Talon zamiast p.....ć farmazony podejc na Polna i sprawdz techniki Sifu M.M , przyjdz na instruktorski poczuj udrzenie Sikunga Madaya... ja siedząc przed kompem moge stwierdzić ze jestes karłem przypominajacym Goluma który wszysko co potrafi to uderzać w klawisze z prędkościa jendego na godzinę... ocenianie na podstawie zdjeci i fimików, lub tego co sie pisze nie ma sensu, najlepiej sprawdzic to na swojej skórze i dopiero wtedy sie wypowiadać...

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
fajnie poczytać i pośmiać się trochę, tyle stron i zawsze to samo, jakiś balon przeszukuje strony Wing Tsun , czyta każde newsy, ogląda zdjęcia, dlaczego znowu mieli seminarium, dlaczego mają tyle klubów, dlaczego tak a nie inaczej uderzają i 99 % postów jest na temat Leung Ting Wing Tsun w Polsce, dlaczego ?
bo bez tych kolesi nawet byś nie wiedział że istnieje Wing Tsun... , jak ci się nie podoba jakaś pozycja albo uważasz że ma śmieszny strój to dlaczego nie powiesz im tego sam na zajęciach, chętnie poczytamy o twojej wizycie , chyba wiadomo gdzie ćwiczą a jeżeli jesteś ekspertem to na pewno się uda prawda...

www.wing-tsun.pl
Sifu Marek Mikulski
36.Gimnazjum im Krzysztofa Kieślowskiego
ul. Polna 7
zajęcia w pon i czw 18-20

napisz jak było i czy go przekonałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
no i jeszcze drogi Balonie czt Talonie , widziałeś co znou zrobili, teraz nagrywają jeszcze teledysk do kawałka o Wing Tsun...

http://leungtingwingtsun.wordpress.com/nowosci/

skandal...pamiętam jak w latach 80tych Artur Rychta zapytał jednego instruktora Leung Ting Wing Tsun o uderzenie jednocalowe , że to tylko takie pchnięcie i nic wielkiego, i skończyło się na złamanym mostku i kilku tygodniach w gipsie...może teraz ty sprawdzisz na Polnej bo chyba o tym klubie pisałeś? sprawdz to dla nas , tyle już napisałeś w tym temacie że czas na czyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Wszystko ładnie i nie chciałbym się do niczego przyczepiac ale ten klip który ma propagowac WT w Polsce i który bardzo miło mi się oglądało to jednak końcówka panowie to przegięcie jest

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
mówisz o tej walce przed hotelem? to z serialu wydział zabójstw, było chyba w tv, wyreżyserował krzysztof lang, pewnie taka wizja artystyczna..śmieszne dosyć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

WHEY premium