SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
do Matiusa--wiesz nie zdazylem sie jeszcze spytac Marka czy moge uzywac nicku yipman..:)..czlowieku chyba nie odrozniasz swiata real od komputerowego??..czy gdzies obrazilem WT lub IPMANA.!!..z takimi fanatykami juz nie bede polemizowal..jeszcze mi bloka zasadzi..))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
No i jak zwykle

Wuxia, możesz odetchnąć z ulgą - będziesz żył!

PS. Ja jestem całkowicie nieagresywna, nie wiem o co chodzi

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
Posty Searme maja niesamowita moc kojaca:) Z reguly jest po nich cisza przez 1-2 dni nawet w najbardziej aktywnych tematach...

Ach... poczytaj mi do snu:)

Zmieniony przez - ziutalek w dniu 2009-01-06 09:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Napisz od razu, że przynudzam

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 168
yipman nikt nie pisał, że tylko blokiem można się bronić, chodzi o to żebyś nie pisał, że w WT nie ma bloków, bo to tylko świadczy o twojej słabej wiedzy w sztuce WT. I odnośnie używania przez ciebie nazwiska mistrza, co za różnica real, czy świat komputerowy, zapytaj się sifu Marka jakie on ma zdanie na ten temat, nie sądzę żeby jego opinia dla ciebie pod tym względem była przyjemna.

Zmieniony przez - Matius898 w dniu 2009-01-06 10:24:58

Zmieniony przez - Matius898 w dniu 2009-01-06 10:25:13

Zmieniony przez - Matius898 w dniu 2009-01-06 10:29:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
uffff....jaka ulga..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 168
Gangster Fight - UWAGA!!! tylko dla twardzieli.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Witam wszystkim, jestem tu nowy ale czasami czytam co tutaj piszecie na temat Wing Tsunu. W 100% popieram Matiusa898!!! Panu Yipmanowi nalezą sie niezle becki za to co robi. Ja w Wing Tsunie siedzie ok 7 lat i stwierdzam ze oszolomy zdarzaja sie wokolo nas . Najwiecej wiedza Ci co dopiero zaczynaja cwiczyc!! ale powiem wam szczerze pokora wzrasat wraz z nabytymi stopniami. Ja ma 2 stopien mistrzowski i moge powiedziec ze Wing Tsun jest najlepszy.... ale dla mnie, wierze ze gdy bede go potrzebowal to mnie niezawiedzie. Nikogo ni nalezy namawiac na siłe na jakis styl/sztuke walki, nich lepiej przyjdzie na treningi pocwiczy i sam sie przekona czy to mu pasi...

Pozdrawiam wszystkich w nowym roku !!!

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
dobra kończę działalność na tym forum..nikogo nie namawiałem na WT..jeżeli kogoś obraziłem to tylko z miłości do tej sztuki walki..jezeli ktos ma inne zdanie na temat WT ja tylko staralem sie pokazac ze zeby miec o czyms zdanie tzreba najpierw trenowac ta sztuke walki..jezeli zostalem nie zrozumiany..przepraszam..jezeli dzialalem komus na nerwy przepraszam..jezeli jedna osoba dzieki mnie zechce sprawdzic czym jest WT..dziekuje..zegna was..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
I się obraził...
a jak wiemy obrażanie się jest dowodem niedojrzałości.

YIP jeśli chcesz byc traktowany jak dorosły i sensowny partner do dyskusji to nie strzelaj fochów tylko pisz dalej, a najlepiej wpadnij na zjazd.

ps. zapytaj Caviora jakie miał poczatki na forum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

WHEY premium