SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Widac ze jestescie przykladem ludkow, ktorzy siedza tylko w necie i wola krytykowac niz sie naprawde przekonac.
Jestescie poprostu lumpami na strzala ktorzy sa wielkimi dupami, ktorzy nie wiedza co ze soba zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
przekonaj nas podając nazwisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Drogi Avendilu

Zapraszam w poniedziałki, środy, piatki 19:30 w Warszawie, przy ul. Racławickiej, do klubu MMA Warszawa.
Jeśli masz dość jaj wpadnij przetestuj na mnie techniki WT.
Powinno być w miarę łatwo, gdyż jest tylko jeden mniejszy odemnie w klubie.

Dominik Rajkowski

( szkoda, że nie ma Boruty )

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2008-08-04 13:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ja się chętnie podłączę, gdyby nasz wymiatacz zechciał nam objawić swoje śmiercionośne umiejętności Będzie też mógł sobie w bonusie na moją wielką dupę luknąć

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-04 13:22:00

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
cz też moge liknąc na twoją d.... się znaczy niewątpliwie jędrne pośladeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Tylko tym lumpom d...y w głowie

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
cynik75 tak sie sklada ze akurat nie jestem z Warszawy :( ale znam ludkow z tamtad. Idz do Sifu Mikulskiego albo spotkaj sie z nami na seminarium jak bedzie Sifu Maday i podskocz chloptysiu z MMA. Duzo takich bylo ktorzy tak robili i teraz trenuja WT. Pamietaj ze MMA ma zsady jak inne sporty a kung-fu nie ma zasad bo to nie sport. Dobre techniki w polaczeniu z szybkoscia i sila to bron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
ok

na sfd mnie znajdziesz prawie zawsze, jeśli zmontujesz mały sparring ( tz. dogadasz czas i miejsce z zainetersowanymi z WT) to może i cos z tego wyniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Avendil widziałem na Youtubie kilka filmów z udziałem jak przypuszczam uczniów mistrza o którym wspomniałeś np.;

i naprawdę jestem miło zaskoczony , bardzo sprawnie łączone technik ręczne i nożne na najciekawsze punkty ciała . Efektowne wykonywanie na przypakowanym pozorancie. Jaka to linia przekazu ,czy w Polsce mamy kluby z tej linii jeśli tak to gdzie ?.z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pozoranta to sobie może podstawić każdy.

Nóg bardzo mało tam było, ręce praktycznie po jednej linii ciągle.
Poza tym styl wypowiedzi, w tym zasłanianie się wielkim sifu co to każdemu wp...li oraz "szacunek" do innych daje dużo do myślenia.

Ja też z chęcia posparuję, jak coś to weźcie jakieś laski żeby było 100% obiektywnie.

PS. Cynik, gratulacje, awansowałeś z lumpa z wielką du.pą na chłoptasia z MMA

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

WHEY premium