SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Dzięki Kuba!
No nadrabiaj pracę :D co byś w niedzielę na spokojnie mógł się wybrać do warszawy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nieźle nabiło, chyba zwiększę ilość spożywanych omletów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Anaboliczne omlety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No bary ładnie wywaliło, ale też pokaźny zestaw poleciał (swoją drogą identyczny jak u mnie na ustawce) więc musi być dobrze
O misce nawet nie mówię, bo musiałbym się milionkroć powtarzać...
Nie no nie mogę, zayebiste żarcie! Te kotlety z migdałami, o omletach nie wspomnę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Kotlety! To jest mistrzostwo Ostatnio znajomego nimi zaraziłem i też co chwila ładuje no i zapychają też pokaźnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Ja to głodny jestem zawsze jak tutaj zaglądam :) Zostałem zarażony kleikiem a czy jest szansa dostać przepis na te kotleciki brokulowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Pewnie To również nic skomplikowanego

Składniki
Brokuł
Papryka
Pierś z kurczka/wołowina/wieprzowina
Orzechy/masło orzechowe/migdały - inne dowolne źródło tłuszczu
Dowolne przyprawy
Opcjonalnie suszone pomidory

Mięso mielisz w maszynce do mielenia - jeśli masz zmielone pomijasz ten punkt
Po zmieleniu mięsa w tej samej maszynce mielisz brokuła i paprykę
Potem obie masy ze sobą mieszasz dodajesz przyprawy i źródło tłuszczu - jeśli masło orzechowe dajesz po upieczeniu i formujesz z tego kotlety
Wrzucasz do piekarnika - najpierw pieczesz 30 minut w 200 stopniach na termoobiegu góra-dół
Po 30 minutach odpalasz termoobieg tylko na górę jeszcze na 10 minut.
Po 10 minutach wyjmujesz i czekasz aż ostygną
A potem możesz delektować się smakiem :D

Cieszę się, że kleik smakuje! Dla mnie posiłek z kleikiem to jeden z tych na który czekam cały dzień
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Dzięki i życzę samych sukcesów i dobrej motywacji ! Dziennik regularnie czytam i kibicuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Kleik jest pyszny. U mnie jednak nie idzie znaleźć w formie takiej o jakiej Ty pisales i są gotówce. Gotowe kleiki ale za to dorzucam wpc malinki orzechy i ogień nie wygląda tak fajnie i pysznie jak Twój ale za to mega smakuje. Ratujesz życie tymi przepisami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Dzięki dzięki!
No może nie są to jakieś wymyślne przepisy zazwyczaj dość proste :D tak żeby smakowało i robiło się względnie szybko!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium